r e k l a m a
Kultura

Przystanek Kwiatowa – 2 czerwca otwarcie

Już w najbliższą niedzielę (2 czerwca) odbędzie się uroczyste otwarcie terenów rekreacyjno-wypoczynkowych przy ulicy Kwiatowej w Jaśle. W ramach realizowanego przez miasto projektu, wartego blisko 5 mln złotych, obszar wyrobiska pocegielnianego zamienił się w miejsce do aktywnego wypoczynku.

Zapowiedź (kliknij aby powiększyć)
Zabawy, konkursy i gry rozpoczną się już o godz. 11.30, w tym czasie zarządy osiedli Górka Klasztorna i Sobniów zorganizowały – Dzień Dziecka. Od godziny 14 do 18 trwać będą konkursy rodzinne, w tym: na najlepszy jasielski stek z grilla, przeciąganie liny, rzut podkową. Uroczyste otwarcie nastąpi o godz. 16, w chwilę później odbędzie się pokazowy mecz plażowej piłki siatkowej. Na Kwiatowej rozbrzmiewać będzie muzyka country, a koncerty poprowadzi Korneliusz Pacuda. Imprezę zakończy iluminacja pirotechniczna.
W tym dniu na trasie: Jasło (ul. Rynek) – Jasło (u. Kwiatowa – przy Zakładzie Gazowniczym) kursować będzie specjalny autobus ZMKS. Koszt przejazdu 1 zł. Szczegółowy rozkład jazdy autobusów oraz mapka dojazdu i plan Kwiatowej w załączniku.
UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x