r e k l a m a
Kultura

Restauracja „U Schabińskiej” gościła fanów Magdy Gessler (foto)

Fanclub Magdy Gessler oraz spora ilość gości spędziła niedzielne popołudnie w restauracji „U Schabińskiej” w Jaśle, gdzie odbył się zlot fanów Magdy Gessler. Restauratorka promowała także swoją książkę zawierającą 101 polecanych przez nią restauracji.

Restauracja „U Schabińskiej” gościła fanów Magdy Gessler (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
W lutym ubiegłego roku restauratorka prowadząca „Kuchenne Rewolucje” na kanale TVN pojawiła się w „Perle” prowadzonej przez Grzegorza i Katarzynę Schabińskich, by zrobić tam prawdziwą rewolucję. Lokal zyskał nowy wygląd, nową strategię oraz nazwę. Od ponad roku dawna „Perła” nosi nazwę „U Schabińskiej”, a specjalnością kucharza jest schab.
Restauracja „U Schabińskiej” gościła fanów Magdy Gessler (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Trwająca kilka dni rewolucja przysporzyła restauracji sporego rozgłosu w całej Polsce. – Bardzo często zdarzało się, że ludzie, którzy zobaczyli nasz lokal w telewizji, przy okazji podróży specjalnie przyjeżdżali, by zrobić sobie zdjęcie przed restauracją, która przeszła rewolucję Magdy Gessler – mówi dumnie Grzegorz Schabiński, właściciel restauracji. Podczas niedzielnego zlotu fanów, 61-letnia restauratorka promowała swoją książkę „101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce”, w której znalazła się także restauracja „U Schabińskiej”.
Restauracja „U Schabińskiej” gościła fanów Magdy Gessler (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Na pytanie, czy po zakończeniu rewolucji, właściciel restauracji może być skazany na sukces restauratorka odpowiada: „ To tak naprawdę dopiero początek. Po moim programie dopiero pojawiają się poważni goście i masa spraw, ale przede wszystkim pojawiają się nowi ludzie, którzy chcą zobaczyć, jak to wygląda”.
Po krótkiej konferencji prasowej z udziałem lokalnych dziennikarzy odbyło się spotkanie restauratorki z fanami, którzy licznie przybyli na zlot w Jaśle.
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zywiec
zywiec
2024 lat temu

kuchenne owulacje

ixi
ixi
2024 lat temu

AUTOPROMOCJA

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x