JDKKulturaWażne wydarzenia

„Sezon na Suma” w JDK

Jasielska publiczność ciepło przyjęła premierowy materiał Kabaretu Moralnego Niepokoju. Fani tego kabaretu licznie przybyli do Jasielskiego Domu Kultury, aby bawić się przy nowych skeczach formacji.

„Sezon na Suma” w JDK
„Sezon na suma” nie był do tej pory prezentowany w telewizji, a pierwszy spektakl z nowym programem odbył się zaledwie dwa tygodnie temu w Warszawie.
– Jestem przekonany, że dzisiaj czeka państwa wspaniały, cudowny, niezwykły, magiczny, czarodziejski wieczór. Lecz wcześniej odbędzie się nasz występ – zwrócił się do przybyłych Robert Górski, już na wstępie wprawiając publiczność w dobry nastrój. Rozpoczęli od skeczu o lekarzach, którzy po nocnych nagraniach reklam są tak zmęczeni, że nie mogą skupić się na próbie do spektaklu, co wywoływało różne śmieszne sytuacje. Skecz o Duńczyku odwiedzającym nasz kraj po Euro 2012 w humorystyczny sposób pokazał jak postrzegana jest Polska przez niektórych naszych rodaków.
Publiczność znakomicie bawiła się przy skeczu „mieszkanie do wynajęcia”, który pokazał, że może się to wiązać z wieloma wyrzeczeniami. Skecze przerywane były piosenkami opisującymi relacje międzyludzkie jak m.in. „kłótnia małżonków”.
Na bis widzowie zobaczyli skecz o wybujałych ambicjach ojców dwojga pierwszoklasistów, a także, co powoli staje się już tradycją Kabaretu Moralnego Niepokoju – „posiedzenie rządu”. Zanim „rząd” udał się na boisko aby „haratnąć w gałę” otrzymał gromkie brawa publiczności.
Po ponad półtoragodzinnym występie zespół chętnie podpisywał autografy i pozował do wspólnych zdjęć z fanami.
JDK Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x