r e k l a m a
KulturaMBPWażne wydarzenia

Słoneczny zakątek dla dzieci w MBP w Jaśle

Kraby z karaibskiej plaży, żabbing i jogging z Kumką i Gumką czy pokrzyżowane krzyżówki, to tylko niektóre z atrakcji Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci spędzające lato w mieście.

Słoneczny zakątek dla dzieci w MBP w Jaśle
Uczestnicy spotkań w Oddziale dla Dzieci oraz wszystkich filiach Biblioteki mają okazję rozwijać różnorodne sprawności – tworząc, rysując, skacząc lub rozwiązując zagadki. Niezależnie od pogody, w Bibliotece zawsze jest słonecznie i kolorowo. Słuchając głośnego czytania rozpoczynającego każde spotkanie, dzieci spotykają się z ulubionymi książkowymi bohaterami, biorą udział w poświęconych im twórczych zajęciach plastycznych, rozwiązują quizy i zagadki.
Słoneczny zakątek dla dzieci w MBP w Jaśle
Powstają barwne drzewka szczęścia, plastelinowe zwierzątka i obrazki z wymarzonych podróży. Nie brak też zabaw ze skakanką, karuzeli w chuście animacyjnej czy wyścigów sprawnościowych w kolorowym tunelu.
Słoneczny zakątek dla dzieci w MBP w Jaśle
Dzięki bogatej ofercie odpowiadającej różnorodnym zainteresowaniom, każde dziecko znajdzie w „Słonecznym Zakątku Dobrej Zabawy” coś dla siebie. Spotkania są przeznaczone szczególnie dla dzieci w wieku 5-11 lat, odbywają się o godz. 12:00:
Oddział dla Dzieci (ul. Kołłątaja 1) – środy
Filia nr 1 (ul. Sobniowska 34) – środy
Filia nr 2 (ul. Kopernika 8) – wtorki
Filia nr 3 ( ul. Szopena 22) – czwartki
Szczegółowy program znajduje się na stronie Biblioteki www.mbp.jaslo.pl. Zapraszamy!
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x