Kultura

Spotkanie z rybką Minimini i detektywem Łodygą

Spotkanie z rybką Minimini i detektywem Łodygą
W niedzielę, 15 lipca Jasło odwiedzą bohaterowie kanałów dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+ wraz z CYFRĄ+. Na imprezie „Lata z Radiem” Rybka MiniMini i Detektyw Łodyga zaprezentują dzieciom bogaty program artystyczny i zaproszą do wspólnej zabawy. Dodatkowo, w specjalnie zorganizowanym miasteczku CYFRY+ na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje: gry, zagadki, konkursy i inne niespodzianki. Start o godzinie 16:15.
W Jaśle w czasie trwania Lata z Radiem odbędzie się specjalny program dla najmłodszych przygotowany przez MiniMini+ i teleTOON+. Główną atrakcją będzie interaktywne, godzinne widowisko w konwencji detektywistycznej, w którym dzieci będą mogły wystąpić na scenie wraz z postaciami kanałów telewizyjnych. Zadając pytania, badając poszlaki i uczestnicząc w „przesłuchaniach” dzieci wspólnie z Rybką MiniMini i Detektywem Łodygą rozwiązywać będą intrygującą zagadkę. Będą mogły też sprawdzić swoją wiedzę w licznych konkursach i wysłuchać popisów wokalnych Detektywa Łodygi.
W ramach imprezy koncertowej Polskiego Radia -„Lato z Radiem” powstanie także miasteczko CYFRY+, gdzie będą odbywać się konkursy i zabawy dla dzieci oraz dorosłych, m.in. koło fortuny z pytaniami na temat kanałów CYFRY+, puzzle, zawody Speedgoal, skoki na trampolinach, czy gra w piłkarzyki. W tzw. Barze Technologicznym można będzie obejrzeć trójwymiarowe filmy i wydarzenia sportowe z oferty CANAL+ 3D, czy zagrać na konsolach X-Box.
Niedzielna wizyta bohaterów kanałów dziecięcych MiniMini+ i teleTOON+ oraz CYFRY+ w Jaśle to kolejny przystanek na trasie wielkiej wyprawy po Polsce, która zakończy się 26 sierpnia w Jeleniej Górze.
UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x