KulturaMBP

Superniania w Klubie Czytających Rodzin

19 listopada 2011 r. Klub Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza rodziców i wychowawców na spotkanie z niecodziennym gościem – tym razem o mądrym wychowaniu i głośnym czytaniu opowiadać będzie Dorota Zawadzka, znana wszystkim dzięki programowi „Superniania”, w którym proponowała rodzinom sposoby rozwiązania problemów z dziećmi.

Superniania w Klubie Czytających Rodzin)
Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00 w Czytelni Głównej wykładem „Mądre wychowanie”, po którym będzie czas na rozmowę i zapewne liczne pytania. Ze względu na formułę, spotkanie wyjątkowo przeznaczone będzie tylko dla dorosłych członków i sympatyków Klubu Czytających Rodzin.
(kliknij, aby powiększyć)
Dorota Zawadzka jest psychologiem i pedagogiem rozwojowym, autorką książek o wychowaniu dzieci, współpracuje z wieloma organizacji pozarządowymi, Komitetem Ochrony Praw Dziecka i Rzecznikiem Praw Dziecka, wspiera akcje propagujące zakaz bicia dzieci oraz media bezpieczne dla dzieci. Od 2010 r. jest także Ambasadorem Kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”, w ramach której działa Klub Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. Wizyta Superniani jest wyrazem wyróżnienia przez Fundację ABC XXI „Cała Polska Czyta Dzieciom” za aktywną i ciekawą działalność Klubu oraz włączenia jego działań w obchody jubileuszu 10-lecia kampanii społecznej.
Klub Czytających Rodzin MBP w Jaśle od czerwca br. skupia rodziny, które spotykają się po to, by wymieniać się refleksjami i radami dotyczącymi rodzinnego czytania, opiniami o książkach, dyskutować na temat rozwoju dzieci z zaproszonymi gośćmi, m.in. specjalistami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jaśle i Medycznej Szkoły Policealnej im. prof. R. Weigla w Jaśle, a także wspólnie realizować własne pomysły dotyczące czytania dzieciom.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mama
Mama
2024 lat temu

Supernianiu, zapraszam do Sejmu!

mama2
mama2
2024 lat temu

tak! tam jest dużo niegrzecznych dzieci!

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x