KulturaMuzeum

Świąteczne warsztaty florystyczne w jasielskim muzeum

Muzeum Regionalne w Jaśle zaprasza do udziału w wyjątkowych świątecznych warsztatach florystycznych. Podczas zajęć każdy z uczestników nie tylko pozna tajniki technik florystycznych oraz możliwości wykorzystania i zasady postępowania z kwiatami i roślinami, ale własnoręcznie wykona przynajmniej dwie dekoracje bożonarodzeniowe, które będzie mógł zabrać ze sobą. Będą one doskonałym wstępem do świątecznej dekoracji domu lub miejsca pracy.

Świąteczne warsztaty florystyczne w jasielskim muzeum

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które kochają kwiaty i chcą poszerzyć swoją wiedzą i umiejętności. Zajęcia będą miały formę ćwiczeń praktycznych, teoria podawana będzie w trakcie wykonywania prac. Wykorzystywany będzie żywy materiał roślinny dobrej jakości oraz różnorodne dodatki. Forma szkolenia pozwoli na rozwijanie florystycznych umiejętności i kreatywne poszerzanie wiedzy. Uczestnicy poznają sposoby i techniki wykonywania dekoracji świątecznych z materiałów organicznych i syntetycznych oraz różne formy dekoracji tj. stroiki stojące i do powieszenia, wianki, nowoczesne choinki.

Wysoki poziom warsztatów gwarantuje osoba prowadzącej. Grażyna Korzekwa to szkoleniowiec z najwyższymi kwalifikacjami i wieloletnią praktyką. Jest absolwentką ogrodnictwa ze specjalizacją Rośliny ozdobne Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, holenderskiej szkoły DFDA, mistrzem i instruktorem florystyki oraz międzynarodowym sędzią florystycznym. Brała udział w wielu pokazach i imprezach florystycznych. Prowadzi w Krakowie autorskie szkolenia florystyczne na trzech poziomach oraz tematyczne warsztaty: ślubne, pogrzebowe, świąteczne.

Czas trwania warsztatów: 3 godziny, koszt: 100 zł. od osoby, ilość miejsc ograniczona. Informacje, zapisy w MRJ.

Muzeum Regionalne w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x