r e k l a m a
KulturaMBPWażne wydarzenia

Święto jubilata o wielkim sercu w jasielskiej MBP

14 października br. minęła 85 rocznica wydania książki o przygodach „Kubusia Puchatka” A. A. Milne’a. Z tej okazji obchodzone są Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia, organizowane także corocznie w MBP. W ramach misiowego święta, dzieci spotkały się ze znanym i ukochanym ulubieńcem najmłodszych, co dostarczyło wielu wrażeń i dobrej zabawy.

Święto jubilata o wielkim sercu w jasielskiej MBP
Książkowa podróż do Krainy Puchatka, Maraton Sprytnych Tygrysków po Stumilowym Lesie, balonowe serduszka ozdabiane postaciami znanych z książek i tych prywatnych, ukochanych misiów oraz puchatkowa przekąska pierniczkowa – zachwyciły najmłodszych. Prócz zabawy i słodkich przyjemności nie zabrakło także życzeń i prezentów przygotowanych z myślą o popularnym ulubieńcu, podbijającym serca małych fanów na całym świecie.
Święto jubilata o wielkim sercu w jasielskiej MBP
Spotkanie wypełniła wspólna integracja między przedszkolnymi grupami. W imprezie urodzinowej serdecznego jubilata w Oddziale dla Dzieci MBP wzięło udział 70 najmłodszych z Przedszkola Miejskiego Nr 10 w Jaśle. Spotkania w ramach Urodzin Książkowego Misia odbywały się również w Filii nr 2 i 3. W obchodach święta nieporadnego ulubieńca o wielkim sercu wzięły udział także dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 1, 2, 6 i 11.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x