KulturaMBP

W bibliotece, domu, na komputerze czy tablecie!

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do korzystania z czytelni internetowej IBUK Libra. Serwis IBUK LIBRA to pierwsza w Polsce czytelnia online, w której znajdują się zarówno podręczniki akademickie i naukowe, jak i literatura beletrystyczna.

W bibliotece, domu, na komputerze czy tablecie!
Na zarejestrowanych czytelników czeka prawie 1500 publikacji! Dodatkowo, z okazji Światowego Tygodnia E-książki, IBUK Libra przygotowała niespodziankę dla czytelników. Co miesiąc na stronie czytelni będzie zamieszczana Książka Miesiąca – jedna z książkowych nowości PWN.
Czytelnia IBUK LIBRA jest dostępna na wszystkich komputerach w Czytelni Głównej oraz filiach MBP w Jaśle. Czytelnicy po otrzymaniu w bibliotece kodu PIN, będą mieli możliwość korzystania z czytelni on-line z komputera domowego czy urządzenia mobilnego.
Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online z publikacji dostępnych w czytelni można korzystać przez całą dobę, z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.
Bezpłatne kody dostępu do czytelni IBUK Libra można odebrać we wszystkich placówkach Biblioteki: Czytelnia Główna – ul. Kościuszki 47, Wypożyczalnia dla Dorosłych – ul. Czackiego 2, Filia nr – ul. Sobniowska 34, Filia nr – ul. Kopernika 8 oraz Filia nr 3 – ul. Szopena 22. Pobrane kody są ważne od 1 lutego 2015 r do 31 stycznia 2016 r.
Zapraszamy do korzystania z serwisu. Kliknij aby przejść do Czytelni IBUK LIBRA.
Informacji o IBUK LIBRA udziela:
Beata Szybka
tel. 13 446 56 07
informacyjny@mbp.jaslo.pl
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x