KulturaWażne wydarzenia

W czwartek Finał Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W czwartek, 10 maja na obiektach Zespołu Szkół w Zaczerniu odbędzie się Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. Powiat jasielski będzie reprezentować drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wróblowej.

W czwartek Finał Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (fot. Arkadiusz Juryś, Jaslonet.pl)
Patronat Honorowy nad Podkarpackim Finałem Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym objęli:
Pani Małgorzata Chomycz-Śmigielska – Wojewoda Podkarpacki, Pan Mirosław Karapyta – Marszałek Województwa Podkarpackiego.
Finał Wojewódzki Turnieju odbędzie się 10 maja 2012 r. w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Zaczerniu i na znajdującym się na terenie szkolnym nowowybudowanym Miasteczku Ruchu Drogowego. W tym roku w finale wojewódzkim powiat jasielski będą reprezentować uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wróblowej, którym życzymy powodzenia i awansu do kolejnego szczebla rywalizacji.
Przyjęcie drużyn zakwalifikowanych do Finału Wojewódzkiego odbędzie się w Zespole Szkół w Zaczerniu – w godzinach od 08:00 do 08:45. Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z Komunikatem Organizacyjnym, który dostępny jest na stronie Zarządu Okręgowego PZMot.
Współorganizatorem Finału Wojewódzkiego Turnieju jest Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, a także PZMot Zarząd Okręgowy w Rzeszowie, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Starostwo Powiatowe w Rzeszowie oraz Urząd Gminy w Trzebownisku.
KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x