JDKKultura

W JDK: Miłość i polityka

Tegoroczne spotkania teatralne dobiegają końca. Na deskach Jasielskiego Domu Kultury publiczność miała okazję po raz kolejny obejrzeć plejadę znakomitych aktorów, wśród których była jedna z największych gwiazd teatru i filmu, niekwestionowana ikona polskiej sceny dramatycznej Krystyna Janda.

(kliknij, aby powiększyć)
Na zakończenie JDK proponuje miłośnikom sztuki teatralnej „Miłość i politykę”. 15 grudnia przyjedzie z nią do Jasła Teatr im. Adama Mickiewicza z Częstochowy.
W sztuce Pierre Sauvila wystąpią znani i lubiani aktorzy: Joanna Liszowska, Agnieszka Łopacka, Jerzy Bończak, Michał Kula i Piotr Machalica. „Miłość i polityka”, to pełna zabawnych dialogów polityczno-erotyczna farsa. Intryga zawiązana jest wokół ministra, który – jak sam przyznaje – „uszczknął trochę pieniędzy to tu to tam” oraz posła z tej samej partii, który szantażuje kolegę. W zamian za milczenie chce… spędzić z jego żoną upojny tydzień na Gwadelupie.
Sponsorami III Jesiennych Spotkań z Teatrem w Jaśle są: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Karpacki Oddział Obrotu Gazem w Tarnowie Gazownia Jasielska oraz Karpacka Spółka Gazownictwa w Tarnowie Oddział Zakład Gazowniczy w Jaśle.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x