r e k l a m a
KulturaMBP

W MBP: IBUK LIBRA czytasz gdzie chcesz i jak chcesz

Od 1 lutego 2013 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przy współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie wykupiła dostęp do wybranych publikacji elektronicznych w czytelni on-line IBUK LIBRA.

MBP Jasło
Serwis IBUK LIBRA to pierwsza w Polsce czytelnia online podręczników akademickich i książek naukowych z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców (PWN, WNT, Wolters Kluwer Polska). Czytelnia IBUK LIBRA będzie dostępna na wszystkich komputerach w Bibliotece Głównej oraz filiach MBP w Jaśle.
Czytelnicy MBP w Jaśle, po otrzymaniu w bibliotece kodu PIN, będą mieli możliwość korzystania z czytelni on-line z komputera domowego. Po zalogowaniu się na osobiste konto My IBUK i wpisaniu kodu, użytkownik uzyska dostęp do zasobów IBUK LIBRA wykupionych przez MBP w Jaśle i WiMBP w Rzeszowie. Przy korzystaniu z IBUK LIBRA zalecane jest posiadanie aktualnej wersji Google Chrome, Safari lub Mozilla Firefox. Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z serwisu.
Informacji o IBUK LIBRA udziela:
Beata Szybka
Tel. 13 446 26 02 w.36
informacyjny@mbp.jaslo.pl
MBP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x