r e k l a m a
KulturaMBP

W MBP: Mikołajowo-zimowe zabawy z „Mikołajkiem”

Jak sprawić by mikołajowe worki napełniły się po brzegi prezentami i śniegowymi kulami, przekonali się mali uczestnicy „Mikołajków z Mikołajkiem” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

W MBP: Mikołajowo-zimowe zabawy z „Mikołajkiem”
Zainspirowani pomysłowością pewnego sympatycznego łobuziaka, głównego bohatera serii książek R. Goscinnego i J. Sempe zabawy mieliśmy co niemiara. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęliśmy głośnym czytaniem, a żywiołowa wizyta Mikołajka u Ananiasza o której usłyszeliśmy wniosła na nasze twarze wiele uśmiechu i zaskoczenia pomysłowością wesołego chłopca otoczonego gromadką przyjaciół. Chcąc dorównać sympatycznemu bohaterowi także i my sprawdziliśmy swoje siły pomagając Mikołajkowi jak najszybciej napełnić worki z prezentami papierowymi śnieżynkami, powstały również barwne rysunki najbardziej wyczekiwanych przez nas prezentów, które zafascynowały wszystkich.
W MBP: Mikołajowo-zimowe zabawy z „Mikołajkiem”
Mali uczestnicy spotkania obdarowani zostali słodyczami, a każda grupa przedszkolna otrzymała w prezencie książkę. W spotkaniu w ramach „Mikołajków z Mikołajkiem” wzięły udział dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 i Prywatnego Bajkowego Przedszkola. „Mikołajki z Mikołajkiem” odbywają się corocznie z inicjatywy Fundacji ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom. Organizowane są przez różne instytucje kultury w całej Polsce.
MBP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x