KulturaMBP

W MBP: Na wakacje z Sieciakami

W MBP: Na wakacje z Sieciakami
Chcesz bezpiecznie surfować w Internecie a przy tym dobrze się bawić? Weź udział w wakacyjnym pikniku z Sieciakami! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na piknik edukacyjny „Sieciaki na wakacjach”, który odbędzie się 21 sierpnia 2013 r. o godz. 12.00.
Pokaz filmów animowanych w Sieciokinie, internetowy quiz Sieciomat Losujący czy zawody w rozwiązywaniu nietypowej krzyżówki, to niektóre atrakcje przygotowane w ramach wakacyjnego spotkania z Sieciakami.
Na wszystkich uczestników czeka wizyta w Sieciakowym Laboratorium, w którym skonstruujemy sympatycznego internetowego robota Necio, nauczymy się wyszukiwać informacje w Sieci i odkryjemy tajemnice netykiety. Nie zabraknie też wakacyjnej porcji zabawy i przygody – razem z Sieciakami wybierzemy się w misję o kryptonimie Bezpieczny Internet, postaramy się odszyfrować ukryte słowa związane z komputerem i Internetem oraz uwięzić wszystkie Sieciuchy.
Piknik Sieciaki na wakacjach jest częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej Dziecko w Sieci realizowanej przez Fundację Dzieci Niczyje i Fundację Orange, której celem jest edukacja w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu. Realizowana co roku akcja uczy jak reagować na niebezpieczeństwa związane z Internetem oraz w jaki sposób ich unikać.
Zgłoszenia do udziału w pikniku przyjmujemy do dnia 19 sierpnia 2013 roku w Centrum Informacji Lokalnej, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
FIghter
FIghter
2024 lat temu

zapowiada się fajna zabawa, wxchodzimy w to.
Gaba & spolka

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x