KulturaMBP

W MBP trwa tydzień e-książki 2013

Papierowe strony czy ekran komputera? O tym co lepsze, tradycyjne książki na drewnianych regałach czy publikacje elektroniczne dostępne on-line możesz przekonać się sam. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na bezpłatne warsztaty z e-książką!

 alt=
W MBP trwa tydzień e-książki 2013
Podczas warsztatów będzie można nauczyć się obsługiwać czytniki e-książek, obejrzeć klasykę literatury w elektronicznej formie, poczytać współczesne powieści multimedialne w których słowo łączy się z dźwiękiem, animacją i rysunkiem, czy posłuchać audiobooków.
Tym, którzy korzystają na co dzień z e-książek podpowiemy nowe rozwiązania i inspirujące pomysły. Będzie możliwość skorzystania m.in.: z czytelni on-line IBUK libra, dzięki której można czytać, bez wychodzenia z domu, najważniejsze podręczniki akademickie i książki naukowe w języku polskim. Miłośnicy e-fantastyki będą mogli skorzystać z oferty nowego serwisu e-booków BookRage. Nieprzekonanym zaś pokażemy, że nie taki e-book straszny, a książka wcale nie musi być papierowa.
Warsztaty z e-książką są jednym z przedsięwzięć MBP Jasło, organizowanych w ramach tegorocznej edycji TYGODNIA E-KSIĄŻKI, którą obchodzimy w dniach 3-9 marca.
Przyjdź do biblioteki i odkryj zalety e-czytania! Czekamy na Ciebie od 4 do 9 marca, w godz. 14-15.30, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, pok. 106.
Informacje o warsztatach z e-książką:
Agata Warywoda
tel. 13 446 26 02, wew. 36
nowemedia@mbp.jaslo.pl
MBP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x