KulturaMBP

W MBP: Warsztaty wyszukiwanie informacji on-line

Co zrobić, żeby zamówić książki bez wychodzenia z domu? Jak sprawnie posługiwać się katalogiem bibliotecznym? Gdzie w Internecie znaleźć potrzebne nam informacje, prześledzić ciekawe zdarzenia kulturalne lub z regionu czy poczytać literaturę on-line?

Zapowiedź (kliknij aby powiększyć)
Na te i inne pytania można już dziś znaleźć odpowiedź w bibliotece! Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, zaprasza wszystkich zainteresowanych, na bezpłatne, indywidualne warsztaty wyszukiwania informacji w Internecie oraz obsługi katalogów bibliotecznych.
W ramach warsztatów uczestnicy poznają m.in.: stronę domową MBP Jasło, bazy i zbiory MBP Jasło, otwarte zasoby edukacyjne, strony poświęcone literaturze i kulturze, strony poświęcone regionowi jasielskiemu, serwisy informacyjne, wyszukiwarki.
Jeśli chcesz sprawnie poruszać się w Internecie, wyszukiwać informacje, obsługiwać katalogi biblioteczne czy po prostu być na bieżąco z interesującymi wydarzeniami – przyjdź do biblioteki!
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, I piętro, pok.106, w każdy poniedziałek w godzinach 13.00-14.00. Więcej informacji pod numerem: 13 446 26 02. wew.36.
MBP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x