KulturaWażne wydarzenia

W weekend Dni Nowego Żmigrodu

Przed nami kolejna duża impreza w powiecie. W najbliższy weekend w Nowym Żmigrodzie odbędą się Dni Nowego Żmigrodu, podczas których na scenie wspólnie jako gwiazda wieczoru wystąpi Mateusz Mijal z Jasła oraz Liber.

Plakat (kliknij aby powiększyć)
Na imprezę zaprasza Wójt Gminy Nowy Żmigród, Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie, Towarzystwo Miłośników Nowego Żmigrodu oraz Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego.
Impreza plenerowa rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godzinie czternastej. Od godziny czternastej piętnaście do siedemnastej scena będzie rozbrzmiewała w ludowych melodiach. Odbędzie się bowiem przegląd kapel ludowych „Grajek 2012”. „Magurzanki”, „Pokolenie”, „Wisznia”, „Żmigrodzanie” – to tylko niektóre z zespołów, które wystąpią dla publiczności. Godzina siedemnasta zarezerwowana jest na blok kulturalny Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie. Na scenie wystąpi grupa kabaretowa „Non-Omnis”, zespół „FIfel-Band”, młodzieżowa kapela ludowa „Żmigrodzkie Trele-Basy”, a także kapela podwórkowa „Zimny Drań”. O 19.30 rozpocznie się półgodzinny występ zespołu „Eris”.
Od godziny dwudziestej na scenie występował będzie zespół „The force”. Natomiast pół godziny później na scenie pojawi się raper DPD z nieco innym klimatem muzycznym. Po jego występie odbędzie się losowanie nagród z loterii, a kilka minut po losowaniu wystąpi gwiazda wieczoru Liber i Mateusz Mijal. Obydwaj wokaliści zaśpiewają swoje największe hity oraz wspólny utwór pod tytułem „Winny”, który podbija największe w Polsce listy muzyczne.
Na 22. zaplanowany jest pokaz sztucznych ogni. Pół godziny później dyskotekę pod gwiazdami rozkręci DJ Marcus. Patronat medialny nad Dniami Nowego Żmigrodu objął Jasielski Portal Informacyjny Jaslonet.pl
Zapraszamy!
(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x