JDKKultura

„Wakacyjne czwartki artystyczne” z JDK. Na początek – Krajowice

W wakacje najmłodsi jaślanie, tak jak w poprzednich latach, mogą liczyć na dobrą zabawę organizowaną na osiedlach przez Jasielski Dom Kultury. Tym razem imprezy kulturalno-rekreacyjne dla dzieci odbędą się na osiedlach: Krajowice, Rafineria i Gądki, Kaczorowy oraz Sobniów.

Plakat (kliknij aby powiększyć)
Już w najbliższy czwartek (5 lipca) aktorzy z agencji artystycznej „Bajlandia” i instruktorzy JDK odwiedzą osiedle Krajowice. Będą najróżniejsze zabawy prowadzone przez doświadczonych animatorów kultury, muzyka, gry i konkursy z nagrodami. Warto przyjść, by przekonać się jak dobrze można się wspólnie bawić, o czym wiedzą już te dzieci, które w poprzednich latach uczestniczyły w „Wakacyjnych czwartkach artystycznych” JDK. Spotkanie w bajkowym świecie „Bajlandii” rozpocznie się o godz. 14 a zakończy o godz. 18.
Tydzień później (12 lipca) JDK i Bajlandia zaproszą do zabawy dzieci z osiedli Rafineria i Gądki, a w sierpniu zawitają na osiedlach Kaczorowy oraz Sobniów.
Tegoroczne „Wakacyjne czwartki artystyczne” są współfinansowane ze środków Miasta Jasła w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x