KulturaMBP

Wakacyjne szaleństwa już za nami!

Warsztaty ceramiczne, zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty decoupage i bibułkarstwa, gry sprawnościowe, bezpłatny wyjazd do kina, konkursy i niespodzianki – Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie wraz z filiami w Harklowej i Święcanach dla dzieci i młodzieży spędzających wakacje w gminie przygotował wiele atrakcji.

Wakacyjne szaleństwa już za nami!
„Rytmika dla każdego”, „Kreator mowy – projektowanie i wykonywanie strojów z papieru”, „Turniej piłkarzyków”, „Kukiełkowy świat” – to tylko niektóre tematy z przeprowadzonych sześćdziesięciu spotkań. Zajęcia w ramach bezpłatnego cyklu „ZABAW SIĘ!” organizowane były codziennie w lipcu i sierpniu.
Wakacyjne szaleństwa już za nami!
W trakcie spotkań znalazł się czas na rozwijanie zdolności plastycznych, gry ruchowe oraz zabawy integracyjne. Jedną z głównych atrakcji tegorocznych wakacji był bezpłatny wyjazd do Kina Syrena na film „Gnomeo i Julia”. Były zabawy na świeżym powietrzu, tańce integracyjne, zabawy z chustą animacyjną, warsztaty plastyczne, konkursy i wiele niespodzianek. Na zajęciach powstały rzeźby z modeliny i masy solnej, kolorowa biżuteria, obrazy na asfalcie, awangardowe stroje. Uczestnicy rozwiązywali wiele zagadek, krzyżówek i rebusów oraz wzięli udział w improwizowanych scenkach. Poznając różnego rodzaju wakacyjne zabawy, uczestnicy zdobyli również wiedzę z zakresu bezpieczeństwa podczas letnich harców.
Marta Gąsiorowska
GOKiCz w Skołyszynie

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x