JDKKultura

Wakacyjny czwartek w Brzyszczkach

Aktorzy Teatru Wagabunda z Krakowa bawili dzieci i dorosłych podczas ostatniego w tym sezonie Wakacyjnego Czwartku Artystycznego, który odbył się 11 sierpnia br. w Brzyszczkach. Organizatorem imprezy był Jasielski Dom Kultury.

Wakacyjny czwartek w Brzyszczkach
Nie zabrakło zabaw i konkursów dla dzieci a także słodkiego poczęstunku dla wszystkich uczestników wakacyjnej zabawy. Aktorzy w przebraniu klaunów wymyślali dla dzieci mnóstwo zabaw i konkursów sprawnościowych.
Szczególnie widowiskowy był pokaz żonglerki oraz ulubione przez najmłodszych puszczanie baniek mydlanych. Dodatkową atrakcją był konkurs rysunkowy przeprowadzony pod okiem instruktorek JDK Ewy Kusiak i Anny Brożyny.
Oprócz indywidualnych prac dzieci rysowały także kredą na asfalcie. Młodzi artyści garnęli się do rywalizacji, w której wszyscy byli wygrani i każdy otrzymał imienny dyplom i słodką nagrodę od organizatorów pikniku, którymi byli Jasielski Dom Kultury i Zarząd Osiedla Brzyszczki.
– Dziękuję  panu burmistrzowi i pani dyrektor JDK, że myślą o dzieciach z okolicznych osiedli. Chcielibyśmy, by tego rodzaju inicjatywy na stałe weszły do kalendarza naszych imprez – mówi Krystyna Sikora, przewodnicząca zarządu osiedla Brzyszczki.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x