r e k l a m a
JDKKultura

Warsztaty w JDK: koncert uczestników warsztatów i zespołu „Dziewczyny” (foto)

Koncert w wykonaniu uczestników oraz zespołu „Dziewczyny” zakończył trwające przez ostatnie cztery dni warsztaty wokalne skierowane dla młodych muzyków z Jasła oraz powiatu jasielskiego.

Warsztaty w JDK: koncert uczestników warsztatów i zespołu „Dziewczyny” (fot. Arkadiusz Juryś, Jaslonet.pl)
Warsztaty zgromadziły szesnastu uczestników. Młodych muzyków szkoliły Anna Karamon oraz Aleksandra Nowak wokalistki założonego w 2008 roku „Dziewczyny”.
– Bardzo serdecznie chciałbym podziękować zespołowi „Dziewczyny”, który przez ostatnie cztery dni prowadził warsztaty. Myślę, że dały one wiele dobrego tym, którzy w nich uczestniczyli. Mamy także nadzieję, że nowe gwiazdy narodzą się także w Jaśle – mówił Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.
Warsztaty w JDK: koncert uczestników warsztatów i zespołu „Dziewczyny” (fot. Arkadiusz Juryś, Jaslonet.pl)
Jedną z wokalistek zespołu jest Anna Karamon z Jasła. – Głównymi wokalistkami tak naprawdę dzisiaj nie byłyśmy my, ale dzieci, które uczestniczyły w prowadzonych przez nas warsztatach. Na zajęcia wokalne do pani Ewy Grzebień uczęszczają dzieci bardzo muzykalne oraz wyjątkowo zdolne, o czym mogliście się państwo przekonać podczas dzisiejszego koncertu – mówiła Anna Karamon z zespołu „Dziewczyny”.
Warsztaty w JDK: koncert uczestników warsztatów i zespołu „Dziewczyny” (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
W trakcie trwania imprezy, na deskach Jasielskiego Domu Kultury wystąpili uczestnicy warsztatów, którzy wykonali kilkanaście utworów zespołu „Dziewczyny”. Dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpił także zespół „Dziewczyny” w składzie: Anna Karamon, Aleksandra Nowak – wokal, Krzysztof Łochowicz – gitara, Artur Lipiński – perkusja, Bogusz Wekka – instrumenty perkusyjne, Maciek Matysik – kontrabas.
Warsztaty w JDK: koncert uczestników warsztatów i zespołu „Dziewczyny” (fot. Arkadiusz Juryś, Jaslonet.pl)
Uczestnicy warsztatów otrzymały pamiątkowe dyplomy od zespołu w ramach podziękowania za czynny udział w warsztatach. Zespół „Dziewczyny” nieprzerwanie koncertuje i pracuje nad nowym albumem.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu na zakończenie trwających przez cztery dni warsztatów wokalnych autorstwa Przemysława Janasa oraz Arkadiusza Jurysia.
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Wokaluczestniczka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
uczestniczka
Gość
uczestniczka

Ładne fotki nie no pełen profesjonalizm niema to tamto jakby nie mówić na innym portalu który opublikował fotografie z dzisiejszego koncertu jest prawdziwa amatorka a latali z tym aparatem jak popyrtani. Dzięki za fajne zdjęcia i życzę wszystkim tym którzy nie byli na koncercie miłego oglądania :
)

Wokal
Gość
Wokal

Wkurza mnie to że jest tak mało Oli Tockiej… ona, Hubert Reczek i Julka to są osoby, które coś osiągnął w przyszłości i są świetne w tym co robią!! Ludzie zlitujcie się i nie jarajcie się tak Justynką Ciołkosz, która ma manierę i śpiewa siłowo!! Błagam was niech będzie jej trochę mniej w wywiadach to telewizji jasielskiej…

Close
X