Kultura

Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa

Wystawę otwarto po godz. 19. Dopisali goście – w piątkowy wieczór do Galerii Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza przyszło około 60 osób.

Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa
Wernisaż wystawy prac Jagody Kozon w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie. 6 września 2013] Mogli obejrzeć pokazane po raz pierwszy w jednym miejscu rysunki i obrazy, a także animowane filmy autorstwa Jagody Kozon, młodej artystki z Cieklina.
Jagoda urodziła się w 1994 roku. Obecnie uczęszcza do ostatniej klasy liceum plastycznego w Zespole Szkół Plastycznych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie i planuje podjęcie studiów artystycznych. Szczególnie interesują ją sztuki wizualne – rysunek, grafika i malarstwo, próbuje sił w animacji i pasjonuje się fotografią.
Jak się okazało, Jagodzie i jej przybyłym na wernisaż przyjaciołom, nieobca jest także muzyka jazzowa. O godz. 22 grupa w składzie: Sławek Peczke, Kuba Peczke, Jacek Tyrtania, Marcin Wisłocki „Mumin”, Bogdan Kozon rozpoczęła improwizowany ponad dwugodzinny koncert jazzowy z elementami bluesa.
Wystawa prac Jagody Kozon czynna jest do końca października.
Wiesław Czechowicz
Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x