KulturaMBP

Wstępujemy na Biblioaktywny Szlak – oferta zajęć dla dzieci MBP w Jaśle

Co zrobić, by przedłużyć wakacyjne chwile? Jak dni poświęcone nauce wypełnić nutą dobrej zabawy, twórczego myślenia i niezapomnianych wrażeń? Wystarczy wziąć udział w zajęciach dla dzieci, jakie przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna. Cykl spotkań Na Biblioaktywnym Szlaku, to okazja do tego, by rozwijać swą wyobraźnię i umilić chwile poświęcone zdobywaniu wiedzy.

(kliknij, aby powiększyć)
Od września 2011 do czerwca 2012 zapraszamy do udziału w zajęciach, podczas których każdy uczestnik spotka się z niecodzienną przygodą, udając się w biblioaktywną podróż, z wieloma atrakcyjnymi przechadzkami po wyobraźni.
MBP przygotowała jak co roku wiele atrakcji. Wszystkie dzieci odwiedzające bibliotekę od września do czerwca z pomysłem wykorzystają swe zdolności, by dobrze się bawić. Książkowy design, Ocean fantazji, Kirigami czy Dekalkomania, to tylko część propozycji, pod których tajemniczą nazwą kryje się wiele plastycznych niespodzianek. Prócz tego, także liczne spacery po literaturze wraz z Chrząszczem, który brzmi w bibliotece, Literaturką z podwórka, Rozrywkowym Łamaczem Głowy czy Teatralnymi harcami, czyli mimiką, gestem i pozą dzieciaka teatromaniaka.
Nie zapominamy także o aktywnych, którzy Roztańczonym krokiem wezmą udział w licznych zabawach integracyjnych i wstąpią do Bibliotecznej Akademii Tańca. Każdemu spotkaniu w ramach Biblioaktywnego Szlaku towarzyszyć będzie głośne czytanie wartościowej literatury ze Złotej Listy książek Fundacji ABCXXI – Cała Polska Czyta Dzieciom.
Przedstawiamy tylko kilka propozycji, jak umilić czas dzieciom odwiedzającym bibliotekę. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie www.mbp.jaslo.pl i wstąpienia na Biblioaktywny Szlak.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x