Kultura

Wygraj darmowy bilet na koncert Kaliego w Jaśle

30 sierpnia w Klubie Muzycznym SEPIA w Jaśle przy ulicy Staszica 20 (pod hotelem Amigo) wystąpi polski raper Kali, a właściwie Marcin Gutkowski urodzony w 1981 w Krakowie.

Wygraj darmowy bilet na koncert Kaliego w Jaśle. Bilety do nabycia w sklepie Sztos (ul. Kościuszki 27)
Redakcja Jasielskiego Portalu Informacyjnego Jaslonet.pl wspólnie ze sklepem Sztos zlokalizowanym w Jaśle przy ulicy Kościuszki 27 (obok C.H. Europa) przygotowała dwa darmowe bilety na zbliżający się koncert, które uprawniają do nieodpłatnego wejścia na koncert muzyka.
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać następujące kroki:
1. Udostępnij na swoim profilu Facebook wpis dostępny na naszym fanpage (zobacz)
2. Odpowiedz na pytanie, jaki tytuł nosi nowy album Kaliego, która piosenka najbardziej przypadła Ci do gustu oraz uzasadnij dlaczego właśnie ona.*
3. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy janas@jaslonet.pl (zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, odpowiedź na pytanie, telefon kontaktowy)
* W konkursie udział mogą wziąć tylko i wyłącznie osoby, które udostępnią status z naszego oficjalnego fanpage, który brzmi – „Darmowe bilety na koncert Kaliego w Jaśle – Więcej na www.Jaslonet.pl”.
Wśród wszystkich osób rozlosujemy dwóch szczęśliwców, którzy zdobędą darmowe „wejściówki” na koncert. Na zgłoszenia czekamy do 19 sierpnia (niedziela) do godziny 20.00. Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek 20 sierpnia w godzinach porannych na łamach Jaslonet.pl. Dla osób, które chcą nabyć bilety we własnym zakresie, są one dostępne w sklepie Sztos.
Wyniki!
W drodze losowania wybrane zostały dwie osoby, które mogą odebrać darmowe wejściówki na koncert. Są to:
Sabina Skała
Karol Machowski
Serdecznie gratulujemy.
Jaslonet.pl & Sklep Sztos

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Patrycja.
Patrycja.
2024 lat temu

Kali w Jaśle! tego jeszcze nie było! ♥

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x