Kultura

Wystawa psów rasowych w Jaśle (zapowiedź)

Po raz pierwszy w Jaśle odbędą się wystawy psów rasowych. Organizatorem wystaw, które zorganizowane zostaną 17 i 18 października na terenie stadionu przy ul. Sportowej (os. Rafineria) jest Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Krośnie oraz Miasto Jasło.

Wystawa psów rasowych w Jaśle
Wystawa psów rasowych w Jaśle

Rekordowa liczba psów na jasielskiej wystawie

Ponad 700 psów zostało zgłoszonych do dwóch wystaw organizowanych przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Krośnie oraz Miasto Jasło. W sobotę na terenie stadionu przy ul. Sportowej (os. Rafineria) odbędzie się Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych II grupy FCI, a w niedzielę XXIV Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych.

Wystawa psów rasowych odbędzie się w Jaśle po raz pierwszy i według organizatorów będzie to jedna z największych, ze względu na liczbę zgłoszonych psów, wystaw organizowanych przez oddział krośnieński – Na wystawę zgłoszonych jest ponad 700 psów reprezentujących ponad 140 ras. Każdy ze zwiedzających znajdzie wśród nich swojego faworyta, swojego pupila, a może psa, którego chciałby kiedyś mieć w domu – mówi Jan Ryk, przewodniczący Zarządu Oddziału w Krośnie Związku Kynologicznego w Polsce.

Szczegółowe informacje dotyczące wystaw znajdują się na stronie internetowej pod adresem www.zkwpkrosno.iq.pl

Wstęp: w sobotę wolny, w niedzielę – 8 zł dorośli, dzieci 5 zł.

Wystawa psów rasowych w Jaśle
Wystawa psów rasowych w Jaśle
UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x