Kultura

XXI edycja Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

29 kwietnia 2013 r. odbyła się XXI edycja Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie swoje umiejętności zaprezentowało blisko 100 młodych artystów z Gminy Skołyszyn.

XXI edycja Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
Występy dzieci i młodzieży oceniało jury w składzie: Wojciech Lepucki (nauczyciel muzyki, właściciel Szkoły Muzycznej YAMAHA w Jaśle i Krośnie); Lucyna Antas (studentka wokalistyki); Marta Gąsiorowska (kierownik GOKiCz w Skołyszynie) oraz Jadwiga Szarek (instruktor muzyki w GOKiCz).
Jury nagrodziło i wyróżniło 13 solistów i 4 zespoły:
SOLIŚCI KATEGORIA I – KLASY 0-III
miejsce I – Karolina Głowacka – SP Przysieki; kl. III
Nauczyciel: Małgorzata Leśniak
miejsce II – Oliwia Bylinowska – SP Jabłonica; kl. I
Nauczyciel: Grażyna Piś
miejsce III –Natasza Litwa – SP Przysieki; kl. „0”
Nauczyciel: Krystyna Szot
miejsce III – Oskar Reczek – SP Przysieki; kl. II
Wyróżnienie – Martyna Furman – Kuraś – ZSP Skołyszyn; kl. I
Nauczyciel: Jolanta Berkowicz
XXI edycja Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
SOLIŚCI KATEGORIA II – KLASY IV-VI
miejsce I – Marzena Sendecka – ZSP Kunowa; kl. VI
Nauczyciel: Ewa Gubernat
miejsce II – Patryk Cetnar – ZSP Skołyszyn; kl. IV,
Nauczyciel: Urszula Czerwińska
miejsce III – Izabela Rewiś – SP Harklowa; kl. VI
Nauczyciel: Barbara Łacek
Wyróżnienie – Weronika Tokarz – ZSP Bączal Dolny; kl. V
Nauczyciel: Dorota Kosiba
Wyróżnienie – Monika Syzdek – SP Lisów; kl. V
Nauczyciel: Agnieszka Starzec
SOLIŚCI KATEGORIA III – GIMNAZJA
miejsce I – Oliwia Potykanowicz –ZSP Skołyszyn; kl. I
Nauczyciel: Urszula Czerwińska
miejsce II – Paulina Bugajska – ZSP Skołyszyn; kl. III
Nauczyciel: Urszula Czerwińska
miejsce III – Izabela Cetnar– ZSP Skołyszyn; kl. III
Nauczyciel: Urszula Czerwińska
ZESPOŁY
I miejsce – „Skoliszclub” – ZSP Skołyszyn
Nauczyciel: Urszula Czerwińska
II miejsce – Zespół wokalny z kl. V – SP Jabłonica
Nauczyciel: Henryk Juszczyk
III miejsce – Zespół wokalny kl. IV-VI – ZSP Kunowa
Nauczyciel: Ewa Gubernat
Wyróżnienie – Zespół wokalno-instrumentalny z kl. I,II,III – ZSP Kunowa
Nauczyciel: Ewa Gubernat

Marta Gąsiorowska
GOKiCz w Skołyszynie
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X