r e k l a m a
JDKKultura

XXIII Studnia Kulturalna JDK

Plakat (kliknij aby powiększyć)
Bez niej nie byłoby życia na ziemi. Jest elementem naszej codzienności, ale przecież kryje wiele tajemnic, które warto zgłębić. Tę okazję daje nam organizowana po raz XXIII Studnia Kulturalna JDK, która w całości poświęcona będzie tematowi wody.

„Woda dla twojego zdrowia” to temat spotkania, którego gościem będzie Zdzisław Dąbczyński, przedsiębiorca, prezes fundacji „Szklanka Wody” oraz szef firmy „Wimed” (systemy informacji wizualnej). Opowie on o zdrowotnych aspektach picia wody, ale też wprowadzi widzów świat swoich niebanalnych pasji i zainteresowań.
Jakich? Będzie się można tego dowiedzieć 15 czerwca (piątek) o godz. 18.00. w Jasielskim Domu Kultury. Zaproszenia na spotkanie do odebrania w sekretariacie JDK.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
LIZODROPULOS
LIZODROPULOS
2023 lat temu

Co ma woda wspólnego z kulturą??? Okazuje się,ze ma.Zwłaszcza sodowa spożywana w nadmiarze.Może powalić jak okowita-z nóg! Mnie powaliło,ale co innego….Mianowicie to,że picie wody ma bezpośredni wpływ na świętowanie- Dni Jasła.Pijąc wodę ,rozlali wodę na to co w innych miastach jest przejawem szacunku dla potrzeb mieszkańców…Proszę oglądnąć programy obchodów dni- w ościennych miastach!!!!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x