KulturaMBPWażne wydarzenia

Zapowiedź:„Gnomeo i Julia” czyli romans wszechczasów dla dzieci

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza wszystkie dzieci na bezpłatną projekcję animowanego filmu „Gnomeo i Julia”, która odbędzie się w 26 sierpnia o godz. 10.00 w jasielskim kinie Syrena. Projekcja odbywa się w ramach projektu „Literacki Park”.

Zapowiedź:„Gnomeo i Julia” czyli romans wszechczasów dla dzieci
Bezpłatne bilety wstępu do odbioru w Oddziale dla Dzieci MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1. Ilość miejsc ograniczona. „Gnomeo i Julia” to komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszechczasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia – ogrodowych krasnali.
Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i… zakochują się w sobie po uszy, a raczej po czubki krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej walki pomiędzy zwaśnionymi rodami czerwonych i niebieskich. Która strona wygra i czy wielka miłość przetrwa? Jedno jest pewne, Kelly Asbury, współtwórca „Shreka 2″ sprawi, że uśmiejemy się do łez.
W filmie pełno jest celnych gagów i kąśliwych żartów, które rozbawią największych ponuraków… – z opisu dystrybutora. Projekt „Literacki Park” dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x