KulturaMDK

Zapowiedź:Turystycznie na zakończenie wakacji

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle organizuje na zakończenie wakacji dwie wycieczki krajoznawcze – do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie i Europejskiej Stolicy Bajki w Pacanowie.

Zapowiedź:Turystycznie na zakończenie wakacji
Wycieczka do Pacanowa odbędzie się w dniu 26 sierpnia br. W programie: zwiedzanie wystawy „Bajkowy Świat” – wyjątkowej ekspozycji prezentującej postaci bajkowe i przedziwne stwory baśniowe oraz wycieczka po tematycznych ogrodach wokół Centrum Bajki, m.in.: ogrody smaku, zapachu czy dotyku, w których znajdują się różne ciekawostki przyrodnicze np. gruszki na wierzbie. Na wycieczkę zapraszamy dzieci w przedziale wiekowym 7 – 13 lat. Koszt wycieczki – 70 zł (w tym: transport, bilet do Europejskiej Stolicy Bajki, obiad dwudaniowy, ubezpieczenie).
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19 sierpnia 2011 r. pod nr tel. 500 20 40 10 (w godz. 9.00 – 15.00). Szczegóły i wszelkie informacje na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w dniu 22.08.2011 r. o godz. 16.30 w MDK w Jaśle. Wycieczka do krakowskiego Ogrodu Zoologicznego odbędzie się w dniu 29 sierpnia br. Koszt wycieczki – 60 zł (w tym: transport, bilet do ZOO, obiad, ubezpieczenie).
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19 sierpnia 2011 r. pod nr tel. 607 181 234. Zapraszamy wszystkich w wieku od 7 roku życia. Szczegóły i wszelkie informacje na spotkaniu organizacyjnym w dniu 19.08.2011 r. o godz. 16.30 (MDK w Jaśle).
Ważne: realizacja obu wycieczek jest uzależniona od liczby uczestników!
MDK w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lee Mcfatridge
Lee Mcfatridge
2024 lat temu

Hasło to przedstawia się tak: Ekologia jest dyscypliną naukową zajmującą się badaniami procesów wpływających na rozmieszczenie, ich wzajemnych interakcji i relacji i zależności pomiędzy organizmami a zmianą przechodzącej energii.Ekologia jest nauką biologiczną. Nauka ekologia wprowadził Haeckel w 1869 roku, definiując ekologię jak naukę o wpływie środowiska na ustroje żywe i ich wzajemnych zależnościach. Współcześnie dokłada się: jak i oddziaływania ustrojów na środowisko”.Ekologię – jako naukę przeważającą, gałąź wiedzy – definiuje się zazwyczaj jako gałąź nauki o powiązaniach między organizmami plus zestawami organizmów czy środowiskiem i jako naukę o współzależnościach po organizmami a ich środowiskiem. Podobna terminologia jest również w słowniku… Czytaj więcej »

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x