JDKKultura

Zimowa Akademia Artystyczna w JDK

Jasielski Dom Kultury zaprasza do udziału w zajęciach Zimowej Akademii Artystycznej. W ramach zajęć feryjnych, od 2 do 11 lutego br., dzieci, młodzież, a nawet dorośli będą mogli uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach.

Szczegóły na plakacie
Podobnie jak w latach poprzednich, również i w tym roku JDK przygotował atrakcyjną ofertę. Tradycyjnie już odbędą się warsztaty tańca hip – hop oraz lepienia w glinie, a w ramach zajęć plastycznych dzieci i młodzież podejmą próbę malowania na szkle. Z kolei starsi będą mieli możliwość zwiedzenia jasielskiej huty szkła.
Dla tych, którzy chcą śpiewać instruktor muzyki poprowadzi warsztaty wokalne, zaś ci, którzy marzą o aktorstwie będą mieli okazję spróbować swoich sił na zajęciach teatralnych. Dla młodszych grup wiekowych (dzieci i młodzież) przewidziano również zajęcia gry na gitarze i instrumentach klawiszowych. Spotkanie organizacyjne z zainteresowanymi odbędzie się 2 lutego br. godz. 12.00. Z myślą o najmłodszych i dorosłych zorganizowane zostaną warsztaty z filcowania.
Oprócz zajęć warsztatowych, dzieci po raz kolejny będą miały okazję spotkać się z doskonale znanym już z występów na jasielskiej scenie duetem Ruphert i Rico, który tym razem przedstawi „Karnawałowe przygody Elfa”.
Zaś na srebrnym ekranie zobaczymy przygody misia „Paddingtona” oraz historię „Dzwoneczka i bestii z Nibylandii”. W ramach 62. Studni Kulturalnej JDK miłośnicy podroży spotkają się z rodziną Przybyszowskich, która opowie o swojej wyprawie do Macedonii.
Ferie tradycyjnie już zakończy zimowy bal.
Informacje i zapisy w sekretariacie JDK, tel. 13 44 351 50. Szczegółowy harmonogram zajęć na plakacie.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x