Kultura

Zobacz teledysk do nowego singla Mateusza Mijala

W ostatnich dniach lutego, na terenie powiatu jasielskiego, wokalista pochodzący z Jasła, Mateusz Mijal realizował zdjęcia do swojego najnowszego teledysku do singla „Zabijasz mnie”.

Zdjęcia zrealizowane przez poznańską firmę filmową „Cam L-Studio” obejmują ścisły teren miasta, a także niezwykle piękne walory powiatu jasielskiego. Za scenariusz do teledysku odpowiedzialny był Dominik „Doniu” Grabowski.
Utwór “Zabijasz mnie” zapowiada najnowszą płytę artysty, który swą solową karierę rozpoczął dwa lata temu. Wokalista, muzyk i kompozytor w jednym, w tym wypadku stworzył muzykę. Autorem tekstu jest natomiast Liber.
– Pochodzę z Jasła, tutaj się urodziłem, tutaj dorastałem, chodziłem do szkoły, tutaj zawierałem pierwsze przyjaźnie. To w tym mieście były pierwsze moje miłości.  Ogromnie się cieszę, że udało się zrealizować zdjęcia do mojego nowego teledysku właśnie na tych pięknych terenach naszego powiatu jasielskiego, Gminy Jasło oraz Miasta Jasła, bo przecież mamy się czym pochwalić – podkreśla z dumą Mateusz Mijal.
W teledysku, oprócz wielu kamer, obiektywów, filtrów, sporej ilości oświetlenia, użyty został także octocopter – czyli autorski projekt, umożliwiający rezaliację zdjęć z lotu ptaka.
Mam nadzieję, że ten teledysk będzie wizytówką naszego miasta, niech cała Polska zobaczy, jak tu u nas pięknie  i że są w tym regionie ludzie, z którymi chce się współpracować i chce się do tego miasta wracać – podkreśla wokalista.
Videoklip opowiada historię chłopaka, muzyka, który odniósł sukces na scenie muzycznej, jednak stale pamiętając o swojej pierwszej miłości, stara sie wrócic nie tylko do wspomnień,  ale i przekuć je w realny powrót do normalnego zycia. Próbując je odzyskać, przyjeżdża do swego rodzinnego miasta, przekonuje sie jednak że odzyskanie swojej pierwszej miłości jest bardzo trudne.
Balx

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
miodek
miodek
2024 lat temu

„rezaliację” – widać, że metoda kopiuj wklej działa 🙂 Nieważne co się wrzuca, ważne że się wrzuca:)) Bo tak ciężko jest przeczytać tekst, który ktoś do nas przesłał – tak, tak redakcja tylko wstawia, pisał ktoś inny… Lecz wydaje mi się, iż ktoś z redakcji powinien korygować błędy poniekąd??? Ot moja skromna uwaga:]

za...chwycony
za...chwycony
2024 lat temu

Rewelacja! A ten fragment, w którym kamera najeżdża na budynek UM a w tle pieśniarz frenetycznie wykrzykuje: „Zabijasz mnie każdego dnia…” w roku wyborczym wart każde pieniądze. Tytuł na promocję też świetny. „Zabijasz mnie” – będzie hit na Zaduszki.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x