r e k l a m a
KulturaMBP

Zostań czytelnikiem! Odkryj Krainę Biblioteki i Książki – wiosenna edycja akcji MBP

Od 8 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbywają się cykliczne finały wspólnych spotkań z książką i dobrą zabawą. Uczestniczą w nich dzieci z jasielskich szkół i przedszkoli, które wpisują się w wiosenną edycję akcji promującej czytanie wśród najmłodszych.

Zostań czytelnikiem! Odkryj Krainę Biblioteki i Książki – wiosenna edycja akcji MBP
Wesołe wędrówki po wyobraźni, odkrywanie małych i dużych tajemnic książek, a przy tym mnóstwo dobrej zabawy i radości – to przykład, jak łatwo można przenieść się do krainy dziecięcych marzeń. Tym razem mali adepci wiedzy o książce podczas uroczystych finałów akcji uczestniczą w bibliotecznej grze z żywymi pionkami i aktywnie odkrywają, że czytanie niesie ze sobą ogromną radość.
Zostań czytelnikiem! Odkryj Krainę Biblioteki i Książki – wiosenna edycja akcji MBP
Jak na prawdziwego przyjaciela książki przystało, każdy uczestnik z nią zaprzyjaźniony, otrzymuje dyplom za aktywny udział we wspólnych spotkaniach i zostaje udekorowany biblioteczną odznaką lubiącego czytać.
Wiosenne finały akcji MBP potrwają do końca maja. Pierwszymi zaprzyjaźnionymi z książką są grupy dzieci z SP nr 1, SP nr 4, ZSM nr 5, SP nr 6, SP nr 10, PM nr 1 i PM nr 11.
Akcja została objęta patronatem Andrzeja Czerneckiego – Burmistrza Miasta Jasła. Patronat medialny nad akcją sprawuje: Radio VIA, Telewizja Jasło, portal www.terazjaslo.pl i www.jaslonet.pl. W dowozie dzieci z odległych przedszkoli pomaga jasielski ZMKS.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x