r e k l a m a
Przegląd mediów

Będzie kolejna obniżka ceny prądu?

Dopiero od dwóch dni obowiązuje nowa obniżona taryfa na sprzedaż prądu, a Urząd Regulacji Energetyki nie wyklucza, że od stycznia zapłacimy jeszcze mniej.

Znów ważą się losy cen prądu

– Jest przestrzeń do obniżek w 2014 roku – zapowiedział Paweł Woszczyk, szef Urzędu Regulacji Energetyki, odpowiedzialnego za zatwierdzanie taryf na ceny energii elektrycznej.

Od początku lipca cena kilowatogodziny spadła u operatorów o około 4,25 proc. To przełoży się na spadek rachunków o 2 procent, bo na ostateczny rachunek wpływ ma nie tylko cena kilowatogodziny, ale również opłaty przesyłowe.

Czy w styczniu możemy liczyć na kolejną obniżkę? Zapewne firmy sprzedające prąd będą się przed tym bronić rękami i nogami. Jeśli Urząd Regulacji teraz doprowadził do obniżek, to może uda mu się to zrobić znowu za 6 miesięcy.

ArtG

Super Nowości

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
irenak-paxjaslanin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jaslanin
Gość
jaslanin

i bardzo dobrze ze wrescie ktos sie dobiera złodziejom do kieszeni jak mozna zużyc pradu za 80zł a płacic rachunek 210 zł przesył stały zminny oplata za licznik opłata za jakis przyłacz ktory mnie kosztował 4000zł to teraz jeszcze im dokładam bo przedtem było moje ale jak podłaczyli to juz jest ich …smieszne to ale takie coś to tylko w polsce przez małe *p*

k-pax
Gość
k-pax

oplata powinna byc za kilowat i tyle a nie ile im akurat trzeba

irena
Gość
irena

a co z prognozowaniem bo ja juz dostalam rachunek do zaplaty za prad na 2014

Close
X