Przegląd mediów

Chcą równego traktowania

Strażacy z jasielskiej komendy protestują przeciwko nierównemu traktowaniu służb mundurowych. Podwyżki mają dostać policjanci i żołnierze, a strażacy nie zostali uwzględnieni.

Akcja protestacyjna. Fot. MM (kliknij aby powiększyć)

W samo południe 5 stycznia przed Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle wyjechały na sygnałach świetlnych i dźwiękowych samochody ratowniczo-gaśnicze. W ten sposób strażacy zaprotestowali przeciwko pominięciu ich przy ustalaniu podwyżek uposażeń służbom mundurowym na bieżący rok.

Premier RP Donald Tusk zapowiedział podwyżki dla policjantów i żołnierzy, pomijając pozostałe służby będące w „mundurówce”.
Szczegóły w Nr 2 „Nowego Podkarpacia” z 11 stycznia 2012 r

Marzena Miśkiewicz
Nowe Podkarpacie

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
ALCHORE PAŃSTWO !!!AC Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AC
Gość
AC

Mało im Kasy !!!

CHORE PAŃSTWO !!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!

Jak się tu walczyć o równość, kiedy rząd wycenia wartość naszej pracy { robotników} na takim poziomie , że nie wystarcza na pokrycie podstawowych potrzeb życiowych – nawet psom gwarantują lepsze warunki bytowe . Budżetówce za to jest ciągle mało – ale w naszym kraju to robotnicy w olbrzymiej większości zapewniają wam życie na odpowiednim poziomie, a o tm już zapomnieliście – a jeśli tak nie jest i żyjecie na kredyt { zaciągany przez nieudolne rządy} , to kto poniesie jego główny ciężar i zapłaci za to np: znaczącym pogorszeniem warunków egzystencji ?????

CHORE PAŃSTWO !!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!

Jak się tu walczyć o równość, kiedy rząd wycenia wartość naszej pracy { robotników} na takim poziomie , że nie wystarcza na pokrycie podstawowych potrzeb życiowych – nawet psom gwarantują lepsze warunki bytowe . Budżetówce za to jest ciągle mało – ale w naszym kraju to robotnicy w olbrzymiej większości zapewniają wam życie na odpowiednim poziomie, ale o tym już zapomnieliście – a jeśli tak nie jest i żyjecie na kredyt { zaciągany przez nieudolne rządy} , to kto poniesie jego główny ciężar i zapłaci za to np: znaczącym pogorszeniem warunków egzystencji ?????

AL
Gość
AL

Ja tez chce równego traktowania przez rząd?

Close
X