Przegląd mediów

Chcą równego traktowania

Strażacy z jasielskiej komendy protestują przeciwko nierównemu traktowaniu służb mundurowych. Podwyżki mają dostać policjanci i żołnierze, a strażacy nie zostali uwzględnieni.

Akcja protestacyjna. Fot. MM (kliknij aby powiększyć)

W samo południe 5 stycznia przed Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle wyjechały na sygnałach świetlnych i dźwiękowych samochody ratowniczo-gaśnicze. W ten sposób strażacy zaprotestowali przeciwko pominięciu ich przy ustalaniu podwyżek uposażeń służbom mundurowym na bieżący rok.

Premier RP Donald Tusk zapowiedział podwyżki dla policjantów i żołnierzy, pomijając pozostałe służby będące w „mundurówce”.
Szczegóły w Nr 2 „Nowego Podkarpacia” z 11 stycznia 2012 r

Marzena Miśkiewicz
Nowe Podkarpacie

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AC
AC
2024 lat temu

Mało im Kasy !!!

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Jak się tu walczyć o równość, kiedy rząd wycenia wartość naszej pracy { robotników} na takim poziomie , że nie wystarcza na pokrycie podstawowych potrzeb życiowych – nawet psom gwarantują lepsze warunki bytowe . Budżetówce za to jest ciągle mało – ale w naszym kraju to robotnicy w olbrzymiej większości zapewniają wam życie na odpowiednim poziomie, a o tm już zapomnieliście – a jeśli tak nie jest i żyjecie na kredyt { zaciągany przez nieudolne rządy} , to kto poniesie jego główny ciężar i zapłaci za to np: znaczącym pogorszeniem warunków egzystencji ?????

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Jak się tu walczyć o równość, kiedy rząd wycenia wartość naszej pracy { robotników} na takim poziomie , że nie wystarcza na pokrycie podstawowych potrzeb życiowych – nawet psom gwarantują lepsze warunki bytowe . Budżetówce za to jest ciągle mało – ale w naszym kraju to robotnicy w olbrzymiej większości zapewniają wam życie na odpowiednim poziomie, ale o tym już zapomnieliście – a jeśli tak nie jest i żyjecie na kredyt { zaciągany przez nieudolne rządy} , to kto poniesie jego główny ciężar i zapłaci za to np: znaczącym pogorszeniem warunków egzystencji ?????

AL
AL
2024 lat temu

Ja tez chce równego traktowania przez rząd?

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x