r e k l a m a
Przegląd mediów

W Skołyszynie ksiądz ukarał

We wsi ludzie są rozgoryczeni. Duchowny odmówił odprawienia mszy świętej pogrzebowej rodzinie zmarłego mężczyzny, bo nie chodził do kościoła i nie pracował przy jego budowie.

Ksiądz ukarał (kliknij aby powiększyć)

– W miejscowości Skołyszyn pod Jasłem, ludzie są wściekli i jednocześnie zrozpaczeni, zwłaszcza rodzina zmarłego mężczyzny. Ksiądz odmówił odprawienia mszy pogrzebowej w kościele. To nie pierwszy taki „wybryk” tego księdza i za każdym razem jest gorzej, prośba do Was, abyście pokazali i nagłośnili tę sprawę, ludzie chcą pokazać co tu się dzieje i nagłośnić tę sprawę, to jest skandal po prostu – napisała do naszej redakcji internautka.

Nieszczęśliwy wypadek

Józef Piwowar zmarł 25 stycznia br. w szpitalu w Łęcznej pod Lublinem. Mężczyzna po nieszczęśliwym wypadku, do jakiego doszło w ubiegłym roku przed świętami Bożego Narodzenia, był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej– Brat zmarł w wyniku rozległych oparzeń, amputowano mu nawet kończynę dolną. Długo był w stanie krytycznym – mówi Antonina Pięta, siostra zmarłego.

Szczegóły w nr 5 „Nowego Podkarpacia” z 1 lutego 2012 r

D. Nowak
Nowe Podkarpacie

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

17
Dodaj komentarz

avatar
17 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
wierzacydragonessooojmagzgoda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tEDDY
Gość
tEDDY

To już nie pierwszy tego typu wypadek tego księdziucha. Powinni go „Zwolnić”

dragoness
Gość
dragoness

Zalecam lekturę Pisma Świętego. Może poprawi się „pobożnym” poziom wiedzy, zarówno religijnej, jak ortograficznej.

oooj
Gość
oooj

DRAGONESSjest duzo glupich na swiecie tylko kupa nie chodza wsrod nich jestes ty
Ty moze uczysz polskiego a moze wykladzasz gnoj ze stajni nie ucz nikogo przez intrnet

dragoness
Gość
dragoness

Bzzzyku kochany, ja tam za „kościelnym” pochowkiem uganiać sie nie będę, bo to Bóg mnie osądzi, i msza mi do tego niepotrzebna. A hipokryzji On na pewno nie pochwala. Ups, znowu mi sie wielosylabowe wyrazy napisały.

mag
Gość
mag

Nie chodzisz do koscioła, najezdzasz na ksierzy, jestes anty…, to po co oczekujesz koscielnego pochowku….

oooj
Gość
oooj

jak mozna wziasc tysiaka za pogrzeb to jest zdziorstwo wstydzil by sie ale trzeba utrzymac rodzineKOCHANKEi pozadny samochod i nie je ziemniakow z kefirem tylko cielecinka beda sie zato tlumaczyc

zgoda
Gość
zgoda

Ksiądz uzyskał podwójną niematerialną korzyść. 1 to skłócenie najbliższych ludzi zmarłego i skłócenie mieszkańców wsi. 2 pokazanie jak to jest sam uczciwy i bogobojny.Ale straci l całego tysiaka za pochówek.Panu Bogu płatna modlitwa się nie podobała i nie podoba.
I tutaj należy wrócić do śp.Wisławy Szymborskiej,osoby ćiepłej,noblistkli która życzyła sobie świecki pogrzeb.Tam w rzesza ludzi w ciszy,pełnym szacunku złożyła urnę z prochami do skromnego grobowca.Może należy brać przykład z wielkich ludzi ich pokory wobec życia,wobec otaczającego ją świata.Jej jedynym grzechem było nadmierne palenie papierochów.

jozek
Gość
jozek

to jest CIUL CZARNE PEDOFILE

bzzz
Gość
bzzz

dragones nie uucz nikogo pisac nie badz taki do przodco bys zrobil na swoim miejscu milo by ci bylo tezbys chcial by cie godnie pochowano a nie jak psa IDIOTO

dragoness
Gość
dragoness

Poczytaj troszkę, jeśli oczywiście potrafisz ogarniać dwusylabowe wyrazy, a potem POWOLUTKU spróbuj napisać poprawnie dwa zdania, drogi bzzz. No właśnie, dlaczego nie poszli gdzie indziej? Bo usłyszeliby to samo. Msza nie należy się każdemu jak psu miska.

bzzz
Gość
bzzz

dragones tys taki sam jak i ten ksiadz kosciol nie jest ksiedza mogl powiedziec poszukajcie sobie inego niech odprawi msze bo ja nie odprawie nie obstaj bo to samo moze byc z toba LIZYDUPKU

dragoness
Gość
dragoness

Pochówek się odbył, więc o co szum? Nie chodził do kościoła gdy żył, to co za różnica, czy znalazł się tam po śmierci? Ale przecież najważniejsze jest CO LUDZIE POWIEDZĄ.

Dymek ;p
Gość
Dymek ;p

ksiadz jest SŁUGA BOŻYM a nie sedzią !!!!! wiec chyba sie troche pomylił !

M
Gość
M

Każdy katolik ma prawo do godnego pochówku.Nie ważne jest czy to pijak czy ćpun.

józiek
Gość
józiek

Do Skołyszynioka. Podczas odprawiania mszy przez tego księdza,spowodujcie aby w kościele były pustki

Skołyszyniok
Gość
Skołyszyniok

Powinna się cała rodzina zgłosić do jakieogś programu typu uwaga czy interwencja a tam by moze coś zrobili i wypierniczyli

wierzacy
Gość
wierzacy

ale macie problemy tak cztam i sie smieje

Close
X