r e k l a m a
Przegląd mediów

Nie chcą sortowni!

Przedsiębiorcy, których zakłady znajdują się w pobliżu planowanej budowy zakładu segregacji odpadów, sprzeciwiają się realizacji tej inwestycji.

Nie chcą sortowni! (kliknij aby powiększyć)

Na terenie ZTS Gamrat w Jaśle prywatny inwestor planuje budowę sortowni odpadów komunalnych. Inwestycji zdecydowanie sprzeciwiają się także mieszkańcy osiedla Gamrat, którzy swój protest wyrazili podczas spotkania w listopadzie ubiegłego roku. W środę, 18 stycznia, na terenie Gamratu odbyło się spotkanie przedsiębiorców z Andrzejem Czerneckim, burmistrzem Jasła i inwestorami – właścicielami firmy EKOMAX.

Stracimy klientów

Przedsiębiorcy obawiają się uciążliwości związanych z funkcjonowaniem sortowni, a przede wszystkim tego, że stracą klientów. Na tym terenie działa blisko 20 firm, które zatrudniają około 800 osób.

Szczegóły w nr 4 „Nowego Podkarpacia” z 25 stycznia 2012

Marzena Miśkiewicz
Nowe Podkarpacie

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
nowo bogackixxlxSmieciaszdalekisortowacz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sortowacz
Gość
sortowacz

Kiedy P.czernecki poprzestanie na swoich niemądrych,wręcz szkodliwych dla mieszkasńców m.Jasła pociągnięciach i podrzucaniem im zbuków .?Panie Kotulak i P.Czernecki,P.Szeląg jeśli są wydane wszelkie zezwolenia na prowadzenie sortowni odpadów w Wolicy/w terenie odludnym/ i tam jest mnóstwo terenów aż doGąsówki na pryzmowanie posortowanych odpadów,to po jakiego diabła na siłę przenosić składanie pryzm z odpadów do gęsto zamieszkałych terenów,właśnie tam gdzie w blokach mieszka mnóstwo bezrobotnych.Jak wygląda strefa ochronna dla takich składowisk?Co na to Sanepid,WIOS?Chyba,że chodzi o wyczyszczenie terenów w Sobniowie,gdzie wielu Wam podobnych ma ogromne chałupy,a powolne wykańczenie bezrobotnych w obrębie Gamratu.

daleki
Gość
daleki

Niejeden bezrobotny na śmietniku fortunę zbił. Wszystko się zgadza i miejsce i otoczenie. Chyba „sortowacz” konkurencji sie nie boi.

Smieciasz
Gość
Smieciasz

jestem za sortownią , będziecie mieli jeszcze więcej klijentów jak zobaczą co można znalesc na smietnisku, nawet z rumuni przyjadą do was

xxlx
Gość
xxlx

JA TEZ JESTEM ZA SORTOWNIĄ.DZIĘKI TEMU WIELU MIESZKANCÓW OSIEDLA GAMRAT BEDZIE MOGŁA DOROBIC ZBIERAJĄC SMIECI.ODPOWIEDNIA INWESTUCJA W ODPOWIEDNIM MIEJSCU.

nowo bogacki
Gość
nowo bogacki

popieram również to jest najlepsze miejsce

Close
X