r e k l a m a
Przegląd mediów

Poligon, nie droga

– Droga i przejazd kolejowy na drodze z Jasła w kierunku Dębowca są w okropnym stanie. Dziury są duże, jeździ się jak po muldach – informuje naszą redakcję Czytelnik.

fot. MM (kliknij aby powiększyć)

O fatalnym stanie drogi, prowadzącej z Jasła w kierunku Dębowca (skręt w lewo z drogi krajowej nr 28 w kierunku Gorlic, za Lotos Jasło S.A.) w pobliżu przejazdu kolejowego poinformował naszą redakcję Czytelnik. – Jeżdżę tamtędy codziennie do pracy. To poligon, nie droga. Dziury są tak wielkie, że auto można uszkodzić. Raz to nawet sterczał jakiś płaskownik, wszyscy omijali. Sam widziałem jak kierowca urwał wahacz. A przejazd kolejowy też pozostawia wiele do życzenia, trzeba maksymalnie zwolnić auto, żeby przez niego przejechać – opowiadał telefonujący do naszej redakcji Czytelnik. – Zanim przejedzie się ten odcinek drogi po tych dziurach, to dziecko można spokojnie uśpić w foteliku. Niczym w kołysce – żartuje.

Szczegóły w nr 8 „Nowego Podkarpacia” z 22 lutego 2012

MM
Nowe Podkarpacie

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkanka
mieszkanka
2024 lat temu

Proszę zajść na ulicę Konopnickiej w Jaśle. Nie sposób przejść. Woda stoi, a na bokach zwały śniegu. Dzisiaj płaszcz schlapały mi błotem wszystkie auta, które przejeżdżały, gdy szłam. Kto mi zwróci za zniszczoną odzież? Na co idą moje niemałe podatki? Jeszcze byłe władze kazały zbierać nam podpisy na wykonanie chodnika. Obecne też obiecywały. I co? Może palikotowcy mi pomogą?:) Zagłosuję na njich. A co mi tam! Spróbuję następnej władzy. Któraś w końcu może okaże się skuteczna.

Piotrek
Piotrek
2024 lat temu

Ulica konopnickiej to fenomen. Po ostatniej powodzi zamiast wyremontować całą długość ulicy to wyremontowali połowę od strony obwodnicy, natomiast ta część która była w gorszym stanie i była zalana to została zostawiona sama sobie.

Niestety muszę potwierdzić słowa mieszkanki. Zaległy śnieg na poboczach topnieje i w tych wszystkich nierównościach drogi zalega stopniała woda.

Wczoraj jechałem ulicą Ducala. Czy w tym roku ta ulica była odśnieżana? Przez środek leży wysoki, zmarznięty, zaległy śnieg, natomiast koła toczą się po asfalcie. Mało nie urwałem zawieszenia. Tragedia.

paweł
paweł
2024 lat temu

Rozumiem Was ale proszę nie przesadzać z takimi tekstami jak płace niemałe podatki….jaka władza takie rządy…

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x