Komplet punktów na zakończenie sezonu (foto)

Zakończyły się właśnie rozgrywki IV-ligi. Jaślanie sezon zakończyli na trzecim miejscu, które nie jest premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej. W ostatnim spotkaniu sezonu podopieczni Roberta Hapa pokonali zespół Wisłoki Dębica 2:0.

Komplet punktów na zakończenie sezonu ( Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Pierwsza ciekawa akcja dla drużyny gospodarzy nadarzyła się już w piątej minucie, kiedy to Tomasz Warzocha posłał piłkę w rób bramki, ale bramkarz zdołał ją wybić. Piętnaście minut później Warzocha zdołał się zrehabilitować po straconej akcji i zdobył bramkę na 1:0. W trzydziestej ósmej minucie Złotek próbował strzelać, ale piłka minęła bramkę.

Komplet punktów na zakończenie sezonu (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

W pierwszych minutach drugiej połowy Warzocha posłał piłkę tuż obok słupka gości. Osiem minut później obrońca Dawid Bielatowicz otrzymał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę po czym musiał opuścić boisko. W sześćdziesiątej piątej minucie Waldemar Złotek w zamieszaniu podbramkowym zdobył bramkę na 2:0. W ostatnich minutach spotkania przed świetną okazją strzelecką stanął Wolański, ale Kwiek pewnie wypiąstkował piłkę.

– W dzisiejszym spotkaniu interesował nas tylko i wynik. Gra nie należała do najlepszej, ale było kilka ciekawych sytuacji. Bardzo ładnie wyszła akcja, po której zdobyliśmy pierwszą bramkę. Później przeciwnicy ułatwili nam grę otrzymując czerwoną kartkę. Chcieliśmy mimo wszystko ładnie zakończyć ten sezon. – Mówi Robert Hap, trener Czarnych Jasło.
Zobacz fotorelację (fot. Przemysław Janas)

Posłuchaj całej wypowiedzi Roberta Hapa:

Czarni: Kwiek – Maczuga, Bernacki, Pokrywka, Dziedzic (77′ Kosiba) – Grzesiak (61′ Munia), Zygmunt (46′ Chrząszcz), Madejczyk, Brągiel – Warzocha (77′ Kukowski), Złotek.

Wisłoka: Flasza – Galas, Mikulski, Orzech, Bielatowicz, Wolak, Wolański, Augustyn, Barycza, Adamczak, Domek.