Piłka nożnaSport

Czarni przegrali z Crasnovią Krasne 1:3

Komplet punktów zainkasowała na swoje konto drużyna z Krasnego w rozegranym w niedzielne przedpołudnie spotkaniu, na stadionie przy Śniadeckich 15 w Jaśle.

Czarni przegrali z Crasnovią Krasne (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Wynik otworzył Szczepański, który w dwudziestej siódmej minucie pokonał broniącego bramki jasielskiego zespołu Kmiecika. Dziesięć minut później wynik podważył Pietrasiewicz. Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem gości.

W 76. Minucie bramkę kontaktową dla jasielskiego zespołu zdobył Kulig, który pokonał mocnym strzałem Nalepę. Zwycięstwo przyjezdnych, przypieczętował w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Stępień, który pokonał Kmiecika. Sędzia Wałęga z Dębicy sięgał po kartki aż osiem razy. Siedem po żółty a raz po czerwony kartonik.

Żółte: Setlak, Jamuła – Buczek, Omiotek, Majda, A. Szczepański, Stępień.
Czerwona kartka: Dziedzic (87′ – faul bez piłki)

Czarni: Kmiecik – Szydło, Setlak, Nabożny (61′ Jamuła), Warchoł – Kulig, Chrząszcz, Szopa, W. Stopyra (46′ Dziedzic), Grzesiak (57′ Brożyna) – Świątkowski.

Crasnovia: Nalepa – Buczek (67′ Micał), Drapała, Baran, Omiotek – Rozborski (90′ Rejman), Majda, Gwazdacz (82′ Ostrowski), A. Szczepański – R. Szczepański (88′ Cyranek), Pietrasiewicz (74′ Stępień).