Przegląd mediów

Szukasz pracy tymczasowej? Teraz jest najlepszy okres!

Sezon przedświąteczny niesie ze sobą nowe oferty pracy. Niestety tylko na określony czas. Już końcem listopada zaczyna się czas, kiedy rośnie zapotrzebowanie na tymczasowych pracowników. Najłatwiej można znaleźć pracę w sklepach, ale także w produkcji np. zabawek.

fot. Wit Hadło (kliknij aby powiększyć)

Jak twierdzą przedstawiciele agencji zatrudnienia, pierwsze zlecenia dostają już pod koniec października, jednak najwięcej pojawia się na przełomie listopada i grudnia. Pracowników tymczasowych najczęściej potrzebują właściciele sieci kosmetycznych, sklepów odzieżowych, drogerii i oczywiście hipermarketów. Tam w okresie przedświątecznym praktycznie na każdym kroku spotykamy jakąś hostessę czy przebranych Mikołajów i Śnieżynki.

Pracę można tez znaleźć w branży logistycznej, bo listopad i grudzień to czas zwiększonego zapotrzebowania na pakowanie i wysyłkę, a także przy obsłudze sprzedaży przedświątecznej. Oferty pracy tymczasowej bywają bardziej korzystne niż praca na stałe. To dobry sposób, żeby zarobić na prezenty świąteczne czy bal sylwestrowy.

Zwykle są to elastyczne godziny pracy. Zdarzają się oferty na 3-5 godzin dziennie, a także na 10-12 godzin. Można też zatrudnić się jedynie na weekendy.

Ile można zarobić?
Hostessa / Promotor    8 – 16 zł/godz.
Pakowacz, doręczyciel    10 zł/godz.
Na inwentaryzacji    12 zł/godz.
Obsługa klienta    10 zł/godz.
Roznoszenie ulotek    8 – 10 zł/godz.
Sprzedaż bezpośrednia    8 –20 zł/godz. (prowizja od sprzedaży)

Blanka Szlachcińska
Super Nowości

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
LIZODROPULOS!
LIZODROPULOS!
2024 lat temu

Praca godna Polaka!!!

bhp
bhp
2024 lat temu

hahaha -składanie zabawek.Już cały naród traktowany jest jako zabawka w rękach rządzących wszystkich szczebli.Bawią się nami dowoli i bez żadnych obaw.Ale kiedyś naród się obudzi.Historia to już nieraz pokazała.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x