r e k l a m a
Przegląd mediów

Szykują się zmiany w zarządzie województwa

W nowym zarządzie województwa znajdą się prawdopodobnie przedstawiciele koalicjantów PiS, czyli Polski Razem i Solidarnej Polski.
– Pan chyba żartuje? – tak na pytanie o swoje ewentualne członkostwo w zarządzie województwa podkarpackiego odpowiada radny Stanisław Kruczek, polityk Polski Razem, który dostał się do sejmiku z listy PiS.

W nowych władzach sejmiku znajdą się prawdopodobnie przedstawiciele koalicjantów PiS, czyli Polski Razem i Solidarnej Polski. Kandydatem tej pierwszej jest Stanisław Kruczek z Tyczyna, a drugiej Maria Kurowska z Jasła. Fot. Wit Hadło

Po chwili Kruczek przyznaje jednak, że „coś o tym słyszał”. Obok niego równie często wymienianymi kandydatami do zarządu marszałka Ortyla są: Maria Kurowska, Jerzy Cypryś i Wojciech Buczak. Marszałek Ortyl zadeklarował, że będzie się starał, by w jego zarządzie był reprezentant każdego z pięciu okręgów wyborczych do sejmiku.

– Ja myślę, że jeżeli ktoś walczył o mandat radnego, to i w zarządzie chciałby się znaleźć – przyznaje Kruczek, który nie ukrywa, że widzi się w nowym zarządzie. – Jestem specjalistą od szeroko pojętej informatyki, mam też doświadczenie w zarządzaniu, bo od wielu lat jestem prezesem dużej firmy. Żaden z departamentów mnie nie przeraża – deklaruje, zaznaczając, że najchętniej zająłby się społeczeństwem informacyjnym.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości.

Arkadiusz Rogowski
Super Nowości

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x