6 medali dla jasielskiego klubu Kyokushin Karate w Mistrzostwach Makroregionu

6 medali zdobyli jasielscy karatecy w Mistrzostwach Makroregionu Południowego Angelika Jarecka – najlepszą zawodniczką mistrzostw w kategorii młodziczek.

27 marca w Jarosławiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego Karate Kyokushin. 16 osobowa reprezentacja Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyła 1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe medale.

Angelika Jarecka zdobyła w konkurencji kumite młodziczek złoty medal i srebrny w konkurencji kata. Adrian Kaczmarczyk zdobył srebro w kumite juniorów młodszych, w kategorii do 70 kg. Brązowe medale zdobyli: Agnieszka Dybaś w kumite juniorek młodszych ,w kategorii powyżej 55 kg, Patrycja Lechwar w kumite juniorek młodszych, w kategorii do 55 kg i Katarzyna Mocek w konkurencji kata seniorek.

Startowało 260 zawodników z 28 klubów. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak 7 dan.