Rozmaitości i ciekawostki

Aplikacja „Jasło” na Androida już dostępna!

Od kilkunastu dni w Google Play dostępna jest długo zapowiadana aplikacja „Jasło” – czyli mobilny przewodnik po mieście dla turystów, ale także przydatny niezbędnik dla mieszkańców.

Aplikacja „Jasło” na Androida już dostępna!

Mobilna aplikacja trafiła do sklepu od firmy Amistad sp. z.o.o., która jest twórcą mobilnych aplikacji największych miast i gmin naszego kraju. Wszystkie te aplikacje posiadają bardzo dobre recenzje.

Twórca aplikacji pisze o niej: „Aplikacja mobilna „Jasło winne klimaty” to kompleksowy informator dotyczący miasta Jasła i okolic, zawierający rozbudowaną bazę miejsc zarówno dla turysty, jak i mieszkańca. Obok atrakcji turystycznych np. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja, aplikacja zawiera bazę gastronomiczną, noclegową, informację o miejscach sportu, rozrywki, rekreacji oraz przyjaznych dzieciom. Ponadto, aplikacja zawiera bazę bankomatów, stacji benzynowych, aptek z informacją o dyżurach nocnych czy lokalnych kościołów z godzinami mszy świętych oraz rozbudowany system komunikacji miejskiej”

Aplikacja spełnia rolę informatora o wydarzeniach w mieście, w tym repertuar kina, wystawy, koncerty, wydarzenia kulturalne, jak np. Międzynarodowe Dni Wina. W aplikacji znajdują się trasy turystyczne, z których najciekawsze są: szlaki winne po lokalnych winnicach promujących enoturystykę i Trasa Łukasiewicza. Wszystkie obiekty, trasy bądź wydarzenia z współrzędnymi GPS można w łatwy sposób dodawać do planera, pełniącego funkcję podręcznego przewodnika.

Jedną z zalet aplikacji jest to, że działa ona zarówno w trybie offline, jak i online.

Aplikacja do pobrania w Google Play lub tutaj.

(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
davidkgsjr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jr
Gość
jr

A kiedy bedzie ta aplikacja dostępna na blackberry world

kgs
Gość
kgs

Chcemy na blackberry tą aplikację.

david
Gość
david

Kup sobie androida

Close
X