Rozmaitości i ciekawostki

Aplikacja „Jasło” na Androida już dostępna!

Od kilkunastu dni w Google Play dostępna jest długo zapowiadana aplikacja „Jasło” – czyli mobilny przewodnik po mieście dla turystów, ale także przydatny niezbędnik dla mieszkańców.

Aplikacja „Jasło” na Androida już dostępna!

Mobilna aplikacja trafiła do sklepu od firmy Amistad sp. z.o.o., która jest twórcą mobilnych aplikacji największych miast i gmin naszego kraju. Wszystkie te aplikacje posiadają bardzo dobre recenzje.

Twórca aplikacji pisze o niej: „Aplikacja mobilna „Jasło winne klimaty” to kompleksowy informator dotyczący miasta Jasła i okolic, zawierający rozbudowaną bazę miejsc zarówno dla turysty, jak i mieszkańca. Obok atrakcji turystycznych np. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja, aplikacja zawiera bazę gastronomiczną, noclegową, informację o miejscach sportu, rozrywki, rekreacji oraz przyjaznych dzieciom. Ponadto, aplikacja zawiera bazę bankomatów, stacji benzynowych, aptek z informacją o dyżurach nocnych czy lokalnych kościołów z godzinami mszy świętych oraz rozbudowany system komunikacji miejskiej”

Aplikacja spełnia rolę informatora o wydarzeniach w mieście, w tym repertuar kina, wystawy, koncerty, wydarzenia kulturalne, jak np. Międzynarodowe Dni Wina. W aplikacji znajdują się trasy turystyczne, z których najciekawsze są: szlaki winne po lokalnych winnicach promujących enoturystykę i Trasa Łukasiewicza. Wszystkie obiekty, trasy bądź wydarzenia z współrzędnymi GPS można w łatwy sposób dodawać do planera, pełniącego funkcję podręcznego przewodnika.

Jedną z zalet aplikacji jest to, że działa ona zarówno w trybie offline, jak i online.

Aplikacja do pobrania w Google Play lub tutaj.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jr
jr
2024 lat temu

A kiedy bedzie ta aplikacja dostępna na blackberry world

kgs
kgs
2024 lat temu

Chcemy na blackberry tą aplikację.

david
david
2024 lat temu

Kup sobie androida

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x