Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Bezpłatny autobus trójmiejski

Jasło, Krosno i Sanok w ostatni weekend wakacji łączą się komunikacyjnie. Specjalny trójmiejski autobus, bezpłatnie, w sobotę i niedzielę kursować będzie pomiędzy naszymi miastami umożliwiając skorzystanie ze wszystkich atrakcji przygotowanych przez Podkarpackie Trójmiasto!

Bezpłatny autobus trójmiejski

Transport z Jasła i Krosna do Sanoka, w ramach 2 kursów w sobotę i 2 kursów w niedzielę, będzie BEZPŁATNY!

W weekend pierwszy darmowy autobus wyjedzie z Krosna o godz. 10.20, następnie uda się do Jasła, skąd o godz. 11.30 wyruszy do Sanoka przez Krosno z pasażerami chętnymi do odwiedzenia tego miasta. Przyjazd do Sanoka planowany jest na ok. 13.30. Tutaj autobus najpierw zatrzyma się przy sanockim skansenie, a później uda się na rynek miejski.

W drogę powrotną autobus wyjedzie z Sanoka o godz. 18.00. Z przystanku w Krośnie wyjedzie do Jasła o godz. 19.20, a z Jasła do Sanoka przez Krosno o godz. 20.30. Przy czym będzie to ostatni kurs, już tylko do Sanoka.

Uczestnicy imprez w Jaśle i Krośnie, którzy zechcą odwiedzić Sanok będą mogli skorzystać ze zniżki w sanockich muzeach. Bileciki uprawniające do zniżki będzie można odebrać u kierowcy w autobusie. Darmowy autobus będzie oznakowany plakatami imprezy, bądź planszą z napisem: DARMOWY PRZEJAZD OKOLICZNOŚCIOWY – PODKARPACKIE TRÓJMIASTO. Informacje na temat kursów będą ogłaszane podczas imprez oraz dostępne na plakatach, rozwieszonych w miejscu imprezy. Liczba miejsc w autobusie jest ograniczona, a o wejściu do pojazdu decyduje kolejność przybycia.

Miejsce postoju darmowego autobusu w Jaśle: przystanek przy rynku miejskim, niedaleko wejścia do Starostwa Powiatowego w Jaśle.

Miejsce postoju darmowego autobusu w Krośnie: parking przy ul. Legionów

Miejsce postoju darmowego autobusu w Sanoku: rynek miejski koło wejścia do Urzędu Miasta

DARMOWE KURSY:

Wyjazd z Sanoka (rynek miejski koło wejścia do Urzędu Miasta): 9.00 a przejazd do Krosna, skąd wyjazd (parking przy ul. Legionów) do Jasła: 10.20  a przejazd do Jasła,

w powrotną stronę: wyjazd (przystanek przy rynku miejskim, obok wejścia do Starostwa Powiatowego) do Krosna: 11.30 a przejazd do Krosna, skąd wyjazd do Sanoka: 12.20 a przyjazd do Sanoka: ok. 13.30

Wyjazd z Sanoka: 18.00 a przejazd do Krosna, skąd wyjazd do Jasła: 19.20a przejazd do Jasła, skąd wyjazd do Krosna: 20.30 a przejazd do Krosna, skąd wyjazd do Sanoka: 21.30 a przyjazd do Sanoka: ok. 22.30

9.00     Sanok – Krosno
10.20   Krosno – Jasło
11.30   Jasło – Krosno
12.20 -> Sanok
18.00   Sanok – Krosno
19.20   Krosno – Jasło
20.30   Jasło – Krosno
21.30-> Krosno – Sanok

Dzięki ulgowym biletom (zniżka 30%) uczestnicy imprez w Krośnie i Jaśle będą mieli okazję zobaczyć wiele sanockich atrakcji: zbiory Muzeum Budownictwa Ludowego (czynne do 18.00) i Muzeum Historycznego (czynne do 17.00), zaś wystawy w Biurze Wystaw Artystycznych (czynne do 14.00) za darmo.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
andrus
andrus
2024 lat temu

Myśliwiec i Szpak w ramach promocji Jasła i regionu zaopatrzą autobusy w stosowne napoje .Będzie wesoły autobus,a chętnych bez liku

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x