Rozmaitości i ciekawostki

Google robi zdjęcia, niech znajdzie się tam Jasło

Do 31 maja do programu Google Street View można zgłaszać miejsca, które powinny znaleźć się w programie „ Patrzcie, Polska! Wybieramy naszą wizytówkę na Street View.

Google robi zdjęcia, niech znajdzie się tam Jasło (fot. Google)

Street View to funkcja Google Map, dzięki której każdy z nas może podróżować po świecie, siedząc przed ekranem monitora. Wirtualne mapy Google umożliwiają internautom oglądanie zdjęć, przedstawiających najsłynniejsze obiekty i miejsca z 27 krajów. Już niebawem użytkownicy Google będą mogli zwiedzić wirtualnie również miejsca, charakterystyczne dla Polski.

– Chcielibyśmy też sfotografować najciekawsze i najpiękniejsze miejsca – te, którymi możemy pochwalić się za granicą. I w tym celu zwracamy się do Was. Wybierzmy wspólnie to jedno miejsce, które chcemy pokazywać światu w Street View jako naszą polską wizytówkę. – Czytamy na stronach Google Street View

Zgłaszane miejsce należy przyporządkować do jednej z czterech dostępnych kategorii, którymi są m.in Cuda natury czy Ukryte skarby.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ!

Jakie miejsca w Jaśle można zaproponować programowi? Czekamy na Wasze komentarze

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
Daniel
2024 lat temu

Ciekawy temat wychwyciliście. W sumie to na onecie chyba było o tym pisane, że będą takowe fotki w Krakowie, oraz kilku innych WIĘKSZYCH miastach. Zgłosiłem karpacką troję, która niedługo będzie oddana do użytku, ale skoro zgłoszenia jak napisaliście do 30-maja to możliwe, że załapaliby się na otwartą już. SWIETNY POMYSŁ!! JASŁO

płaziu
płaziu
2024 lat temu

w sumie w jaśle można znaleźć trochę ciekawych miejsc. Można to wykorzystać, choć szczerze wątpie.. ponieważ jest wiele innych cudów np. pałac prezydencki.. bo u nas to można by niby było sfotografować coś na obrzeżach ale wątpie.
_________________________________________

logarytm z 10 = sumie podstawy obu ramion trójkąta prostokątnego do pierwiastka

ONN
ONN
2024 lat temu

dąb hitlera

nick
nick
2024 lat temu

zdjęcia mogą być wykonywane tylko z ulic i dróg publicznych luknijcie sobie na mapy googli na np. odludną alaskę, albo centrum londynu, bardziej chyba chodzi o zdjęcia miejsc w 3d, ciekawe miejsca to tylko konsekwencja:)

zorientowany
zorientowany
2024 lat temu
taa
taa
2024 lat temu

„…najciekawsze i najpiękniejsze miejsca – te, którymi możemy pochwalić się za granicą…” czyli Jasło??? buehehehehe błaaagam 🙂

Do taaa
Do taaa
2024 lat temu

Ej kolo, co masz w tym zlego? Ja tam widze poprawne zdanie..

darko
darko
2024 lat temu

FONTANNA NA RYNKU NIGDZIE TAKIEJ NIE MA

Back to top button
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x