Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Już wkrótce II Zlot pojazdów zabytkowych w Jaśle

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Jasła i okolic, a w szczególności miłośników i entuzjastów starej oraz zabytkowej motoryzacji, na II zlot zabytkowych samochodów i motocykli, który odbędzie się na płycie jasielskiego rynku w niedzielę, 1 lipca 2012 roku o godzinie 14.00.

Już wkrótce II Zlot pojazdów zabytkowych w Jaśle

Udział w zlocie może wziąć każdy, kto posiada zabytkowy lub historyczny pojazd. Zapraszamy zarówno posiadaczy samochodów i motocykli wpisanych do rejestru zabytków, jak i właścicieli wszystkich innych klasyków, tak krajowych jak i zagranicznych. Mile widziane będą pojazdy wyprodukowane w latach osiemdziesiątych i wcześniej, zaś w przypadku samochodów krajowych (FSO, FSM) limitu wieku nie stawiamy.
Osoby chętne do udziału w zlocie zapraszamy na płytę jasielskiego rynku w niedzielę 1 lipca 2012r. o godzinie 14.00. Udział w zlocie jest całkowicie darmowy.
Organizatorzy wymagają od uczestników zlotu, aby pojazdy nie powodowały zabrudzenia płyty rynku płynami eksploatacyjnymi, zatem uczestników prosimy o ścisłe utrzymanie czystości na rynku.

Pierwszy zlot odbył się w dniu 15 kwietnia 2012r. i cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców, pomimo niesprzyjającej pogody. Udział w zlocie wzięło wówczas około 30 załóg, a najstarszy samochód pochodził z roku 1938. Zachęcamy do uczestnictwa w zlocie, a mieszkańców Jasła i okolic zapraszamy do odwiedzenia imprezy na rynku w Jaśle w niedzielę 1 lipca 2012r.

Kontakt do organizatora tel. Adam Brej – 792 512 637.

Adam Brej

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
luiz
luiz
2024 lat temu

Bardzo fajnie! 🙂

aga
aga
2024 lat temu

I to mi się podoba. Oby tylko pogoda się udała 🙂

maniek
maniek
2024 lat temu

Superrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!

borys
borys
2024 lat temu

JASŁO III liga

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x