Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Kandydaci otrzymali akty powierzenia stanowisk dyrektorskich

Dzisiaj Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła, wręczył kandydatom, wyłonionym w drodze konkursu, powierzenia stanowisk dyrektorów. Konkursy odbyły się w czerwcu br., w ośmiu placówkach: Szkole Podstawowej Nr 2, Szkole Podstawowej Nr 4, Szkole Podstawowej Nr 10, Gimnazjum Nr 1, Zespole Szkół Miejskich Nr 1, Zespole Szkół Miejskich Nr 2, Przedszkolu Miejskim Nr 1 i Przedszkolu Miejskim Nr 6.

Kandydaci otrzymali akty powierzenia stanowisk dyrektorskich

W jednym przypadku konkurs nie przyniósł rozstrzygnięcia. W Szkole Podstawowej Nr 2 nastąpiło powierzenie obowiązków dyrektora zatrudnionemu tam nauczycielowi na okres 10 miesięcy – do czasu wyłonienia dyrektora w trybie konkursowym.

Akty powierzenia stanowiska dyrektora otrzymali:

Kazimierz Bobula (SP 2), Anna Kamińska-Grzesiak (SP 4), Barbara Szczepańska (SP 10), Kazimierz Mikrut (Gim. 1), Gabriela Zdunek-Gajda (ZSM 1),  Jerzy Gajda (ZSM 2), Halina Jakubiec (PM 1), Marta Mosoń (PM 6).

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mama 4klasisty
Mama 4klasisty
2024 lat temu

Gratulacje dla pani dyrektor Kamińskiej Grzesiak. Wspaniały człowiek, świetny pedagog, doskonały menadżer.

V-men
V-men
2024 lat temu

Sami swoi jak Boga kocham…..

matka
matka
2024 lat temu

panie burmistrzu zabroń pan dyrektorom 5 czy 6 kadencji przecieżto patologia co ta dyrektorka z sp 4 wymyśli i tak za nią rządzi Leszek Polak to koniec sp4

jaślanin
jaślanin
2024 lat temu

TAAKK KONKURS GDZIE ZOSTALI WYŁONIENI DYREKTORZY, ŚMIECH NA SALI. Z GÓRY WIADOMO KTO MA KANDYDOWAĆ I ZOSTAĆ WYBRANYM. A KAŻDY NAUCZYCIEL KTÓRY PRÓBUJE COŚ WIĘCEJ ZROBIĆ DLA DZIECI I PLACÓWKI ZOSTAJE Z MIEJSCA USADZONY, TAK ABY NIE WYCHODZIŁ PRZED SZEREG I NIE STANOWIŁ ZAGROŻENIA DLA DYREKCJI. MASAKRA. POWINNA BYĆ 4-LETNIA KADENCJA I TO WSZYSTKO, JEŻELI NIE MA WYBITNYCH OSIĄGNIĘĆ DLA PLACÓWKI I DZIECI PRZEDE WSZYSTKIM, BO ONE TU SĄ NAJWAŻNIEJSZE A NIE BUDYNEK JAKO MIEJSCE PRACY DLA NAUCZYCIELI.

krs
krs
2024 lat temu

jaślanin o czym ty piszesz a raczej KRZYCZYSZ !!!hołubi się jak dziecię przy piersi nauczyciela któremu „chce się chcieć” bo to rzecz rzadka i cenna a dobry nauczyciel nie jest żadnym zagrożeniem dla dyrekcji wręcz podnosi wartość szkoły i przyciąga uczniów ….Ty będąc dyrektorem zarzynałbyś kurę co złote jaja nosi ???…chyba że nie o prace chodzi a robienie „fermentu” …to takich pieniaczy rzeczywiście z checią każdy dyrektor by się pozbył….i nawet się nie dziwię

HALINKA Z JASŁA
HALINKA Z JASŁA
2024 lat temu

Pani Dyrektor Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 gratuluję i życzę dalszych sukcesów w roku szkolnym i nie tylko.POZDRAWIAM!

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x