Rozmaitości i ciekawostki

Konkurs plastyczny „Stop przemocy wobec dzieci 2012”

Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w ramach realizacji działań profilaktycznych na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci i uczniów uczęszczających do miejskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.

Stop przemocy (fot.Istockphoto)

Udział w konkursie polega na wykonaniu dowolną metodą pracy plastycznej lub multimedialnej (w najstarszej grupie wiekowej) o tematyce związanej z przemocą wobec dzieci. Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie powinien zgłosić się do swojego wychowawcy, u którego uzyska dokładne informacje. Szczegółowy regulamin konkursu można odnaleźć na witrynie internetowej Zespołu Interdyscyplinarnego w zakładce „Aktualności”: www.stopprzemocyjaslo.pl

Termin wykonania prac upływa z dniem 28 maja 2012 r. Wykonane prace należy złożyć u swego wychowawcy, po czym za pośrednictwem placówki oświatowej zostaną one przesłane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle i tam ocenione przez utworzoną w tym celu komisję.

Spośród nadesłanych prac wybrane zostaną po trzy najlepsze w każdej kategorii wiekowej. Przewiduje się również wyróżnienia specjalne.

Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni. Wręczenie nagród odbędzie się w ramach imprezy podsumowującej konkurs, jaka planowana jest na czerwiec 2012 r.

Zapraszamy dzieci i młodzież z jasielskich przedszkoli i szkół do udziału w konkursie i zaprezentowania swoich talentów artystycznych!

Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x