r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

„Michałki”: Wielki człowiek i wielkie sprawy

Jarosław Kaczyński odwiedził dziś Jasło, gdzie przyglądał się skutkom powodzi. Mimo tragedii, jaka dotknęła miasto, prezes miał okazję błysnąć poczuciem humoru i dystansem do swojej osoby.

Po konferencji Jarosława Kaczyńskiego, głos zabrała Maria Kurowska.

Gdy nie wstawi się za nami nikt wielki, to Jasło nie podniesie się z tego. Dlatego prosimy, żeby pan prezes wspierał nas u góry i żeby pamiętał o Jaśle – mówiła Kurowska. 

Pamiętam, a za tego „wielkiego”, dziękuję – odpowiedział Kaczyński.

kk
Jaslonet.pl 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lol
lol
2024 lat temu

spieprzaj dziadu !!!!

ace
ace
2024 lat temu

Miałby błysnąć poczuciem humoru i żartem na zalanym w pół Jaśle i przed oczyma zrozpaczonych osób?

Fatum
Fatum
2024 lat temu

Wszystkiemu winien pewnie Pan Czeluśniak. Było topić marzannę? I jeszcze te pieniądze powodziowe na ul. Krasińskiego!!! To wszystko to znaki.

orestes
orestes
2024 lat temu

Nie znoszę robienia kampani wyborczej na krzywdzie innych. Czemu to zbiornik Kąty-Myscowa, który niby PiS nam wpisał do peojektów UE był na liście rezerwowej a nie głównej, mieliśmy tak ważnego dla PiS sentatora a nie potrafił nic dla Jasła załatwić. Panie Prezesie niech Pan ludzi nie mami, żebyście zrobili więcej. Zrobiliście tyle samo co wszyscy a obiecaliście najwięcej.

?
?
2024 lat temu

mitoman i chory na wladze dyktator:mad:

zdegustowany
zdegustowany
2024 lat temu

Bardzo do twarzy było panu prezesowi z pierwszą medialną postacią tej władzy w Jaśle -Wieśkiem Jajko !! Pięknie obaj wyglądali w TVN

vv
vv
2024 lat temu

to najważniejszy przypadek ze do Jasła zawitał Jarosław

Pisuar
Pisuar
2024 lat temu

a po co ten gośc zawitał w nasze strony, ma żałobę , chorą Mamę ,czy aby po trupach a do celu, żal mi go bo niewie co czyni

dragoness
dragoness
2024 lat temu

Jako, że PiS chce Polski "od morza do morza", to zafunduje nam pan prezes zbiornik Kąty – Mysłowice. Ja już zaczynam zbierać kasę na łodź motorową i będę na Śląsk pływać, a nie tłuc się w korkach. A swoją drogą wstyd, żeby przyjeżdżając w jakiś region nie zebrać o nim podstawowych informacji!

Back to top button
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x