r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

„Michałki”: Wielki człowiek i wielkie sprawy

Jarosław Kaczyński odwiedził dziś Jasło, gdzie przyglądał się skutkom powodzi. Mimo tragedii, jaka dotknęła miasto, prezes miał okazję błysnąć poczuciem humoru i dystansem do swojej osoby.

Po konferencji Jarosława Kaczyńskiego, głos zabrała Maria Kurowska.

Gdy nie wstawi się za nami nikt wielki, to Jasło nie podniesie się z tego. Dlatego prosimy, żeby pan prezes wspierał nas u góry i żeby pamiętał o Jaśle – mówiła Kurowska. 

Pamiętam, a za tego „wielkiego”, dziękuję – odpowiedział Kaczyński.

kk
Jaslonet.pl 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

9
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
dragonessPisuarvvzdegustowany? Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lol
Gość
lol

spieprzaj dziadu !!!!

ace
Gość
ace

Miałby błysnąć poczuciem humoru i żartem na zalanym w pół Jaśle i przed oczyma zrozpaczonych osób?

Fatum
Gość
Fatum

Wszystkiemu winien pewnie Pan Czeluśniak. Było topić marzannę? I jeszcze te pieniądze powodziowe na ul. Krasińskiego!!! To wszystko to znaki.

orestes
Gość
orestes

Nie znoszę robienia kampani wyborczej na krzywdzie innych. Czemu to zbiornik Kąty-Myscowa, który niby PiS nam wpisał do peojektów UE był na liście rezerwowej a nie głównej, mieliśmy tak ważnego dla PiS sentatora a nie potrafił nic dla Jasła załatwić. Panie Prezesie niech Pan ludzi nie mami, żebyście zrobili więcej. Zrobiliście tyle samo co wszyscy a obiecaliście najwięcej.

?
Gość
?

mitoman i chory na wladze dyktator:mad:

zdegustowany
Gość
zdegustowany

Bardzo do twarzy było panu prezesowi z pierwszą medialną postacią tej władzy w Jaśle -Wieśkiem Jajko !! Pięknie obaj wyglądali w TVN

vv
Gość
vv

to najważniejszy przypadek ze do Jasła zawitał Jarosław

Pisuar
Gość
Pisuar

a po co ten gośc zawitał w nasze strony, ma żałobę , chorą Mamę ,czy aby po trupach a do celu, żal mi go bo niewie co czyni

dragoness
Gość
dragoness

Jako, że PiS chce Polski "od morza do morza", to zafunduje nam pan prezes zbiornik Kąty – Mysłowice. Ja już zaczynam zbierać kasę na łodź motorową i będę na Śląsk pływać, a nie tłuc się w korkach. A swoją drogą wstyd, żeby przyjeżdżając w jakiś region nie zebrać o nim podstawowych informacji!

Close
X