Rozmaitości i ciekawostki

Mieszkania z jasielskiego rynku wtórnego

Ile trzeba uzbierać pieniędzy, żeby spełnić marzenie o własnym lokum? Sprawdzamy, jakie są aktualne ceny używanych lokali w Jaśle.

Mieszkania z jasielskiego rynku wtórnego
Mieszkania z jasielskiego rynku wtórnego

O przeprowadzce „na swoje” mogą myśleć osoby, które dysponują sumą około 90,000-110,000 zł. Według informacji ogólnopolskiego portalu Oferty.net średnio tyle właśnie potrzeba na kupno jednego z najtańszych jasielskich mieszkań. Średnia stawka ofertowa za metr kwadratowy wynosi tu 2661 zł.

Wśród ofert dotyczących najniżej wycenionych lokali znajdziemy głównie obiekty o około 30-40 m2, choć zdarzają się czasem także i bardziej przestronne mieszkania. Na przykład 49-metrowe lokum położone na parterze w jednym w jasielskich bloków jest wystawione na sprzedaż za 99,000 zł. Zachęcającą ofertą wydaje się też zadbane 35-metrowe dwupokojowe M za 105,000 zł.

Najdroższe jasielskie lokale kosztują około 180,000-200,000 zł. Za taką sumę pieniędzy możemy wymagać dużego metrażu i dobrego standardu nieruchomości, choć niektórzy sprzedawcy na taka kwotę wyceniają także obiekty wymagające remontu. Na przykład taką samą cenę (195,000 zł) mają utrzymany w dobrym stanie 81-metrowy lokal pięciopokojowy i nieco większe, ale za to wymagające remontu, 84-metrowe M składające się z czterech pokojów. Podane kwoty stanowią ceny ofertowe, a nie transakcyjne.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x